Skocz do zawartości
  • 0
BOSS

Zmiana hasła w bazie danych administratora

Pytanie

Witam,

Czy da się zmienić hasło danego użytkownika w bazie danych (phpmyadmin), albo dodać w FTP nowego admina? 

18 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

nie da sie w bazie zmienic hasla ani w ftp zmienic admina

wejdz do bazy wyszukaj w ibf_members osobe ktorej chcesz dac admina i w polu member_group_id zmien wartosc na 4

• 0

No tak, ale jak się zaloguję do tego konta. Ponieważ robię aktualizację i przy pierwszym kroku, wymagane jest się zalogowanie z dostępem administratora. Posiadam dostęp, ale nie znam hasła do głównego admina, a muszę czekać na kolegę - będzie za dwa dni dopiero...

• 0

jesli masz pelny dostep do ACP tzn ze jestes administratorem wiec wpisujesz swoje dane

• 0

Tak, ale jakie hasło? Jeżeli go nie znam. Niestety przy upgrade, zabrakło już opcji - przypomnij hasło..

• 0

No tak, ale jeżeli wpisuję nazwastrony.pl/admin - wyskakuje błąd z bazy danych "drive error" i tutaj pytanie, czy panel admina powinien normalnie funkcjonować, przed upgrade?

• 0

nazwastrony.pl/admin/upgrade

poza tym sprawdz czy nazwa folderu admin w celach bezpieczenstwa nie zostala zmieniona, jesli tak to na czas upgradu musisz zmienic znow na admin

• 0

No tak, ale nie mam hasła do usera o nazwie "admina", który ma pełne uprawnienia i nie mam hasła do konta, by przejść dalej. I pytam się, czy jest możliwość zmiany hasła właśnie użytkownika w FTP, czy w phpmyadmin..

• 0

moment bo sie nie rozumiemy

czy masz najwyzsza grupe na forum tzn ADMIN i masz pelny dostep do ACP bez ograniczen (restrykcji) ?

• 0

Nie rozumiemy się. 

Mam admina na forum, ale nie mam do niego hasła. Jestem w trakcie aktualizacji, także nie mam nawet możliwości odzyskania hasła przez opcję. Hasło ma mój kolega z którym nie mam kontaktu, będzie za dwa dni, a do tej pory już bym wiele zrobił.

• 0

nie znasz hasla ?

no bez jaj

a jak sie na forum logujesz ? bez hasla ?

do forum i do acp masz to samo logowanie

jak admin moze nie znac swojego hasla aby sie do acp lub forum zalogowac, tzn caly czas logujesz sie jako gosc ?

• 0

Nie, ponieważ wcześniej nie posiadałem admina. Teraz na forum było trochę problemów i wgrałem kopię zapasową, rozumiesz teraz? I kopia jest stara i jeszcze nie posiadałem własnego konta.

• 0

utworz na forum nowe konto

wejdz do bazy, wyszukaj te konto w sposob jaki opisalem na poczatku i zmien grupe na 4 i bedziesz mial admina na tym koncie

• 0

Czy da się zmienić hasło danego użytkownika w bazie danych (phpmyadmin)
Ogólnie da się zmienić, ale musiałbyś umieć wygenerować hasło z saltem tak jak robi to IP.Board

• 0

Ogólnie da się zmienić, ale musiałbyś umieć wygenerować hasło z saltem tak jak robi to IP.Board

dlatego dla uproszczenia i nie rozpisywania sie w watku napisalem ze sie nie da

• 0

Nie rozumiem, co za problem, zarejestrować się na nowym koncie, dodać sobie prawa administratora przez bazę danych ustawić temu kontu id, i zrobić upgrade forum ?

Edytowano przez MatFii

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.