Jump to content
BOSS

Przywrócenie kopii zapasowej - backup.

Recommended Posts

Cześć,

Aktualnie, na forum mam wersję IP.Board 3.4.5, ale chcę przywrócić kopię zapasową przed upgrade forum z wersji 2.3. Teraz brzmi pytanie, jak zrobić kopię zapasową? Czy pliki aktualne na FTP wersji 3.4.5 usunąć wszystkie i wgrać stare z wersji 2.3? Czy wszystko za pomocą phpmyadmin się robi? 

Jeśli chcesz dokonać aktualizacji z 2.3. do 3.4.5 to pliki zostają tak jak jest. Musisz tylko w phpMyAdminie usunąć wszystkie tabele z danej bazy danych i wgrać je z backupu. Tylko pamiętaj o odpowiednim kodowaniu przy imporcie, bo jak wybierzesz złe to będziesz miał krzaki na forum później

On już dokonał aktualizacji z 2.3 do 3.4.5, Czyli, że Ty chcesz znów powrócić do 2.3 ? Bo nie bardzo rozumiem ?

Pomogłem ?, Daj rep_up.png To nic nie kosztuje, a pomagającego cieszy :)

Przywrócić do 2.3.x

Edited by BOSS

To musisz pliki z 2.3 + zawartość bazy danych z Twojego 2.3 :)

Ja to zrozumialem tak, ze kolega mial forum 2.3 a teraz wgral na swiezo (nie aktualizowal) 3.4.5 i chcialby zprzeniesc baze ze starego 2.3 do 3.4.5

Duke coś źle skumałeś, bo wyraźnie wyżej napisał, że chce powrócić do 2.3 :).

Możecie zamknąć.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.