Skocz do zawartości
SewiPL

SzyDa.eu - Sieć for i serwerów gier!

Polecane posty

Witajcie. Jestem przedstawicielem sieci SzyDa Network. Niedawno wraz z kolegą skończyłem projekt nad którym pracowałem ponad tydzień. SzyDa Network jak na razie oferuję tylko wymianę bannerami. Co będzie w przyszłości? W przyszłości mamy zamiar wprowadzić partnerstwa youtube oraz facebook. Chętni partnerstwem proszę pisać na PW (forum.szyda.eu). Chętnie podam szczegóły.

Zapraszam na nasze strony:

SzyDa.eu

Forum.SzyDa.eu

Pozdrawiamy,

Team  SzyDa Network

Taaa, czyli mam rozumieć, że posiadasz 2 licencje pod IP.Board, na Forum.SzyDa.eu jedną i na ProgWeb-Forum.pl drugą ?

Wypromować się z forum programistyczno-graficznym to tylko dzięki dobremu wy pozycjonowaniu forum, z dobrym unikatowym skinem i z masą darmowych rzeczy robionych przez ekipę danego forum :).

Ale co mamy oceniać, którą stronę/forum?

1 temat to jedna strona do oceny bo tak, to można pisać o wszystkim i o niczym

Taaa, czyli mam rozumieć, że posiadasz 2 licencje pod IP.Board, na Forum.SzyDa.eu jedną i na ProgWeb-Forum.pl drugą ?

Wypromować się z forum programistyczno-graficznym to tylko dzięki dobremu wy pozycjonowaniu forum, z dobrym unikatowym skinem i z masą darmowych rzeczy robionych przez ekipę danego forum :)

Kto powiedział, że ProgWeb-Forum.pl jest moje? Mam tam rangę Manager. Root'em nie jestem.

@Spanner Głównie stronę SzyDa.eu i forum.SzyDa.eu

Edytowano przez SewiPL

Mam być szczery ? czy miły ?. Okej będę szczery.

1. SzyDa.eu - Strona stoi na WordPress, jest tylko wgrany skin, pobrany i wgrany :). Żadnego wkładu własnego w stronę, jak już robisz coś na wzór portfolio to lepiej zaprojektować i zakodować własny projekt :). Drugi raz nie zajrzałbym na taką stronę :).

2. Forum.SzyDa.eu - Forum na standardowym skinie, dodane parę for, logo robione chyba przez początkującego grafika, zero modyfikacji, jedyne co tam widzę to wgrane store. Mi forum, a ni strona nie przypadły do gustu, zobaczymy jak innym. Pozdrawiam

Pozwolę się zgodzić z wypowiedzią @MatFii. Forum jest puste, brak treści, a jedyne co jest na + to logo, które nie jest standardowe :) Co do strony, to nie przyciąga zbytnio uwagi. Na razie brak wpisów i jakoś tak nie do końca zachęca do oglądania

Na razie brak wpisów i jakoś tak nie do końca zachęca do oglądania
Nie zachęca bo jest słabe graficznie :), jest wiele nawet darmowych skinów pod WordPress'a, które wyglądają estetycznie i przejrzyście ;).

Nie zachęca bo jest słabe graficznie :), jest wiele nawet darmowych skinów pod WordPress'a, które wyglądają estetycznie i przejrzyście ;).

Wiem, sam taki używam na moim portfolio :)

Aktualnie logo jest zrobione w paincie (przeze mnie).

Dlaczego? Grafik jest na urlopie do końca czerwca i szukam kogoś co wykona logo. Styl uzgodniłem standardowy, ponieważ uważałem, że najlepiej będzie pasował do takiego forum.

W sumie nie ma co oceniać, forum puste jak bęben turecki, standardowy skin Carbon Orange z usuniętą stopką, pewnie pirat.

W sklepiku konto VIP i Banner - tylko po co komu VIP na pustym forum? A za bannery póki co to Wy musicie bulić lub zlecić pozycjonowanie aby wystartować ;)

Ostatnie zdanie. Sygnujecie się jako firma, ale firma czego, gdzie, po co? Co oferujecie? Gdzie nazwa, NIP, Regon, KRS, adres?

Komentarz końcowy: LOL!!!

Edit:

Nie mogłem się powstrzymać:

mc7SSx6.png

"z kąd" :D A nie skont? A może skąłt albo zkond  :D

Dobra, sorry :D Koniec szydery.

Edytowano przez Kombajn

Kto powiedział, że ProgWeb-Forum.pl jest moje? Mam tam rangę Manager. Root'em nie jestem.

to czemu pisze, że właścicielem forum jest szyda? ściema i tyle. Jedziecie na piratach :)

Na piratach? Masz na myśli nulled? Zgłaszaj sobie nawet forum do IPS'u i tak nie usuną. Forum ma licencje.

Niekoniecznie nulled. Oczywiście, że nie usuną, bo oni nie usuwają tylko jeśli jak już to egzekwują :P Ale to nie jest moja sprawa. Ja dbam o swoje "podwórko"

Nie upieram się że pirat, ale twierdzisz że masz jedną licencję a na 2 forach jest własność szyda... to albo masz 2 licencje albo jedno forum to pirat :P

Spanner oni jadą na retailach daj sobie spokój, a teraz do Szyda: jakoś po stylu pisania na waszych forach/stronach, czy nawet tutaj nie widzę byście byli nawet pełnoletni, dodatkowo piszecie w stopce "firma", a gdzie wasz NIP,Regon ?. Gdzie jest napisane to co oferujecie jako "firma" ?. Kupiliście sobie vpsa stawiacie fora, a nie umiecie uszanować stopki autora skinu "Carbon" którego stworzył Ehren... Ehhh dziecinada.

+Zgłoszenie do IPSu poleci tak czy siak, niech Was sprawdzą ;).

Proszę o zamknięcie tematu. Pracujemy nad własnymi CMS'ami.

Proszę również o usunięcie treści na xxx jak i nazwy tematu.

hehehe, krytyka zabolała ;)

Jednak nie było licencji a skiny z warezu :D

Oby jak najmniej takich "firm"

Nom krytyka zabolała, dlatego postanowiłem z grafikiem i kolegą zrobić własny skrypt pod Forum i stronę.

Do zamknięcia ;-)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.