Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
harnasiek

Nevine.pl - Spokój, swoboda, pasja... Forum dla każdego!

Polecane posty

1510933.jpeg

Nevine czyli spokój, wolność, swoboda. Nazwa ta zobowiązała nas do pewnych posunięć, które mamy nadzieję zadowolą nie jednego użytkownika. Jest nam niezmiernie miło gościć Was na forum, które powstało z inicjatywy dwóch mężczyzn Chudego i Nelissa, którzy to bardzo dawno temu uparcie walczyli o wolność słowa, przyjazną atmosferę, zrozumienie, braterstwo. Czegoś takiego nie ma już na polskich forach, dlatego postanowili stworzyć coś swojego, coś oryginalnego co będzie wywoływało uśmiech i w przyszłości dobre wspomnienia na twarzach użytkowników, którzy będą mięli okazję wspólnie i aktywnie dyskutować na wszystkie tematy świata.
To forum nie ma ograniczeń tematycznych, kierujemy się tylko i wyłącznie dobrą zabawą. Przesiadywanie na Nevine ma sprawiać przyjemność i chęć dyskusji na każdy temat, nie ma kojarzyć się z hejtem, trollingiem, bezpodstawnym naciskiem userów. Chcemy stworzyć społeczność jakiej w sieci jeszcze nie było, wykażmy się dorosłością umysłu i udowodnijmy innym forom, że stać Nas na bardzo dużo. Zapewniamy godziny, dni, miesiące miło spędzonych wspólnie chwil. Nie zapominajcie, że forum jest dla Was !  Nikt Was do niczego nie będzie zmuszał, nagabywał ! Na forum panuje wolność słowa, miła atmosfera. Oczywiście należy przestrzegać Regulaminu Globalnego Forum, który jak wiemy jest niezbędny. Dobra zabawa ma swoje bariery prawda ? Nie zwlekaj ! Zaproś znajomych, wspólnie stwórzmy coś potężnego, coś co będzie ikoną dobrej atmosfery w internecie !

Dopiero wkraczamy w świat for internetowych, niedługo nadejdą wielkie zmiany, aktualnie głównie zajmujemy się reklamą oraz wszelkim udoskonalaniu naszego forum.

Zapraszamy serdecznie, nie pożałujesz! ;-)

bardzo ladnie opisane post wyzej

co do samego forum - narazie wstrzymam sie z wyrazeniem swojej opini

Logo macie całkiem spoko, post wyżej wszystko fajnie opisane, ale ten skin Deflection no proszę Was, prawie połowa for go ma, a poza tym on mi się kojarzy z MPC sorry ;).

Logo macie całkiem spoko, post wyżej wszystko fajnie opisane, ale ten skin Deflection no proszę Was, prawie połowa for go ma, a poza tym on mi się kojarzy z MPC sorry ;).

Skin na dniach będzie zmieniony, spokojnie, tak jak pisałem w głównym poście tak będzie ;-)

Skin na dniach będzie zmieniony, spokojnie, tak jak pisałem w głównym poście tak będzie ;-)

W sumie prócz skinu, nie ma się do czego czepiać ;).

Jest się czepać. Nazwy rang i kolory też są z MPC. Tak samo administracja 0 kontaktu z nią.

Przepraszam bardzo, a gdzie tam jest napisane, że jest zakaz kopiowania, czego kol wiek ? :). Takowa informacja powinna się znaleźć w stopce forum. Jak masz pytania do administracji, to napisz na PW na ich forum.

Kopiują tylko ludzie, którzy nie mają własnej weny i nie są rozgarnięci. 

Ja tam nigdy od nikogo nie zrzynałem nic, brzydzę się tym i w tej kwestii popieram SewiPL.

A co do klonów MPC... 99% widzę to piraty, nulled i kradzione skiny Deflection a ostatnio modne Carbon Blue, Red, Green, Orange.

Co do samego buchania IPB i skinów jestem neutralny bo co mnie to interesuje (sam już nie opłacam licencji od lat bo  te 80zł miesięcznie nie jest tego warte. W razie problemu  trafiam na pajacy w IPS, którzy kombinują jak mogą aby uniknąć odpowiedzialności i pomocy a co odpowiedź to od innego admina, ale pewnie to znacie), ale buchanie czyjegoś contentu forum to już przegięcie pały.

Ja tutaj mówię jak to się ma wedle prawa, a nie że popieram kopiowanie. Pozdrawiam :)

Widzę, że nie masz pojęcia o prawie autorskim ani ustawie z 94 roku ani o etyce webmasterskiej. Rżnięcie na żywca całych stron to norma niestety.

Co do noty copyrajtowej, którą przytaczasz... W Polsce mamy niesformalizowany system ochrony praw autorskich. Zamieszczenie znaczka nie ma znaczenia prawnego, nie konstytuuje ochrony prawnej, tak jak jego brak jej nie pozbawia.

Przepraszam bardzo, a gdzie tam jest napisane, że jest zakaz kopiowania, czego kol wiek ? :). Takowa informacja powinna się znaleźć w stopce forum. Jak masz pytania do administracji, to napisz na PW na ich forum.

W regulaminie globalnym MPCForum.pl

@edit Nawet sama stopka właściciel oznacza zakaz kopiowania.

Edytowano przez SewiPL

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.