Skocz do zawartości
  • 0
Blejdziorek

Warn'y / ostrzeżenia.

Pytanie

Witam,

Czy w wersji 3.2.3 istnieje możliwość ustawienia aby przy określonej ilości punktów / % ostrzeżeń zostawały przyznawane jakieś kary? Ponieważ przeszukując google, jak i to forum, nie znalazłem takiej informacji, ani też niczego konkretnego w zakładce "Użytkownicy".

Pozdrawiam.

11 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Z tego co pamiętam to taka możliwość jest od wersji 3.3.0 a modyfikacji nie widziałem żadnej do tego

• 0

Witam,

Czy w wersji 3.2.3 istnieje możliwość ustawienia aby przy określonej ilości punktów / % ostrzeżeń zostawały przyznawane jakieś kary? Ponieważ przeszukując google, jak i to forum, nie znalazłem takiej informacji, ani też niczego konkretnego w zakładce "Użytkownicy".

Pozdrawiam.

zalezy co masz na mysli piszac kary

jesli moderacja nowych tematow lub postow przez jakas ilosc dni lub zawieszenie w mozliwosci pisania (czasowy ban) na forum to wszystkie te opcje w wersji 3.2.3 masz podczas wystawiania warna

• 0

Tak, wiem. Ale chodziło o ustawienie automatycznego nadania bana, jeśli nie przy 3 warn'ach np. ban na 1 dzień, to chociaż przy 100% warn'ów ban permanentny.

No ale skoro nie ma w tej wersji takiej automatycznej opcji to dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

• 0

no niestety w 3.2.3 nie ma tego z automatu

moi moderatorzy tez to robia recznie

• 0

Tak dobrze to nie ma. Również się z tym rozszerzeniem jeszcze nie spotkałem, ale pewnie w przyszłości, ujawni się :)

• 0

Tak dobrze to nie ma. Również się z tym rozszerzeniem jeszcze nie spotkałem, ale pewnie w przyszłości, ujawni się :)

Raczej nie, już nikt zbytnio nie pisze nowych aplikacji pod takie "stare" wersje, tym bardziej że taka funkcjonalność jest z automatu w nowej wersji.

• 0

Raczej nie, już nikt zbytnio nie pisze nowych aplikacji pod takie "stare" wersje, tym bardziej że taka funkcjonalność jest z automatu w nowej wersji.

Ale za złotówki, można napisać :D

• 0

Ale za złotówki, można napisać :D
To zawsze. Ale nie odchodźmy od głównego tematu wątku

• 0

chdzoi ci np o to, ze ktos ma 20% warnów to dostaje blokade na 24h ta? jest takie cos mozliwe i trudne w sumie nie jest do zrobienia, nawet ponizej wersji 3.3.4

• 0

To wystarczy wyciągnąć dane z 3.3 albo 3.4, i zintegrować z 3.2 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.