Skocz do zawartości
  • 0
Mdx

Uporządkowanie stron w (DP34) Pages 2.0.3

Pytanie

Potrzebowałem stworzyć 10 stron z własną treścią. Na początku do sprawdzenia jak działa aplikacja utworzyłem kilka stron (z właściwa treścią), nie układałem ich chronologicznie tak jak powinny być. Teraz chciałbym uporządkować sobie strony w dobrej kolejności.

Czy jest inna możliwość zmiany ID i ustawienia kolejności stron bez edycji i przenoszenia treści ręcznie?

Nie wiem czy mnie zrozumiecie więc dam mały przykład:

Chciałbym utworzyć strony w kolejności:

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Na początku uzupełniłem treścią strony i mam w kolejności:

Krok 3

Krok 1

Krok 2

i teraz chciałbym to wszystko poukładać :)

U mnie to wygląda troche dziwnie bo każda "własna" strona jest na innej stronie:

B6GDb.jpg

Mam w tym momencie 5 "własnych" stron i każda jest osobno.

Z góry dzięki za pomoc ;)

9 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Żeby zmienić ID stron musiałbyś się bawić w bazie danych.

Co do stron na każdej stronie 1 to jest to wina aplikacji. Trzeba było zainstalować sobie mój dodatek :) (SD33) Pages

• 0

Zmień aplikację na tą co Spanner poleca a będziesz miał wszystko na miejscu i łatwe do poukładania jak chcesz:

50KLqTY.png

• 0

Żeby zmienić ID stron musiałbyś się bawić w bazie danych.

Chcę tego uniknąć bo trochę czasu by mi zeszło ;)

Co do stron na każdej stronie 1 to jest to wina aplikacji. Trzeba było zainstalować sobie mój dodatek :) (SD33) Pages

O tej aplikacji nie wiedziałem, ale zaraz zasysam :D

• 0

Chcę tego uniknąć bo trochę czasu by mi zeszło ;)

innej metody niestety na to nie ma :)

• 0

Niestety z Twoim dodatkiem mam problem.

Gdy uzupełnie wszystko i klikam dodaj stronę wyskakuje Driver error

W logach:

Date: Mon, 10 Jun 2013 07:28:40 +0000
 Error: 1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'maxvalue FROM ipb_sd_pages' at line 1
 IP Address: ------ - /admin/index.php?adsess=c6d6bf9f3fb7afd74571cf66ed944800&app=sdpages&module=pages&section=pages&do=doadd
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT max(page_position) as maxvalue FROM ipb_sd_pages
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/applications_addon/other/sdpages/modules_admin/pages/pages.php       | [sdpages].getMaxPagePosition                                                  | 345               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/applications_addon/other/sdpages/modules_admin/pages/pages.php       | [admin_sdpages_pages_pages].saveForm                                          | 105               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsController.php                                       | [admin_sdpages_pages_pages].doExecute                                         | 306               |

• 0

Pobierz jeszcze raz pliki i nadpisz.

A poza tym błędy z aplikacją zgłaszaj w odpowiednim temacie wsparcia.

• 0

Polecam IP. Content :). Łatwo się tam wszystko układa, a ma opcje HTML i PHP, także polecam :)

• 0

Tak wiem, ale tak po prostu wydaje mi się to najlepsze, bo może akurat kolegę stać :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.