Skocz do zawartości
  • 0
JasiekxD

Błąd podczas dodawania nowego wpisu

Pytanie

Gdy ktoś chcę dodać wpis na blogu, wyskakuje:

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Co jest najlepsze, działa to losowo, raz wpis się dodaje raz nie, co zrobić?

13 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Problemem tutaj jest jak dla mnie serwer. wygląda to tak, jakby żądanie trafiało nie tam gdzie potrzeba i dlatego masz taki błąd

• 0

A no właśnie, na jakim serwerze stoi forum ? :)

4cheats.pl hostuje proserwer.pl czyli wszystko jasne :). Zmień Hosting na Unixa albo BiznesHosta, a wtedy problemów nie będzie. Ja początkowo też startowałem na proserwer, ale to jest dobre pod przemka, nie pod IPB :). Pozdrawiam

PS. Skoro stać Cię na licencję, to i powinno być stać na porządny hosting pod te forum :). 

Edytowano przez MatFii

• 0

Jeśli porządny to zenbox.pl :)

No oczywiście, bo szanowny Dawid tam pracuje. Obiecuję przetestować  :hi:

• 0

Nie, nie dlatego. Są stosunkowo tani, usługi są wysokiej jakości. Śmiało możecie pytać @Duke_ bo sam testuje.

• 0

Czyli np. taki zenbox5k ma nielimitowaną pojemność, i transfer konta ? Kosztuje 15zł/mieś?

On by było dobry ?

• 0

Tak, będzie dobry bo nie masz 5k użytkowników, jak będziesz miał 5k użytkowników to wtedy bierzesz zenbox 25k. Pozdrawiam :)

• 0

A no właśnie, na jakim serwerze stoi forum ? :)

4cheats.pl hostuje proserwer.pl czyli wszystko jasne :). Zmień Hosting na Unixa albo BiznesHosta, a wtedy problemów nie będzie. Ja początkowo też startowałem na proserwer, ale to jest dobre pod przemka, nie pod IPB :). Pozdrawiam

PS. Skoro stać Cię na licencję, to i powinno być stać na porządny hosting pod te forum :). 

Pierdolenie, proserwer dobry hosting, ja przynajmniej problemów zadnych nigdy nie miałem, nie wiem czemu ludzie maja o nim taka opinie.

• 0

Pierdolenie, proserwer dobry hosting, ja przynajmniej problemów zadnych nigdy nie miałem, nie wiem czemu ludzie maja o nim taka opinie.

Taa, za 7 zł dostaniesz super hosting ;). Chyba w Twoich oczach on jest dobry.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.