Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Witam serdecznie. Korzystałem z tego poradnika jak zintegrować poprawnie logowanie przez FB. Wszystko fajnie niby zrobiłem jednakże naszedł mnie jeden problem... Mianowicie nie wiem jak mogę zmienić Widoczność aplikacji i postów ze Znajomi na Publiczne... Cholera szukałem wszędzie i znaleźć nie mogę. Czy zna ktoś rozwiązanie?

Witaj, to nie ma nic wspólnego z IP.Board więc przenoszę. Widoczność postów jeśli dobrze pamiętam ustawiasz w ustawieniach aplikacji na swoim koncie w Facebooku. Tam możesz decydować o tym co i jak może dana aplikacja na Twoim koncie

Super. Chodzi mi właśnie o to gdzie dokładnie mogę to zmienić :D Wszystko jest w porządku jedynie ta widoczność ze znajomych na publiczne chce zmienić :) Nie wiem gdzie to dokładnie jest :P

Też nie o to chodzi. Nie chcę żebym sam sobie to mógł przerobić na publiczne ale żeby od razu wszyscy którzy łączą konto lub rejestrują się na nowo to zamiast mieć znajomi to publiczne.

di-CFRKWHNS.png tak wygląda to normalnie i jest tam zaznaczone Znajomi a chcę by od razu było Publiczne

a to się nie da. to wymusza face, żeby tak było

No ale inne aplikacje normalnie mają od razu upublicznione :c

Ok, chyba mam. zarządzanie aplikacją -> Ustawienia -> zezwolenia i tam masz Domyślne ustawienie prywatności aktywności:

Kurde :D Bez jaj, proszę, pokaż mi to na zrzucie jakimś bo nie mogę znaleźć :D

Edytowano przez Mario14125

masz screen :)

post-1-0-58845400-1370453872_thumb.png

Super. O to chodziło.

Dziękuję serdecznie za pomoc.

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.x
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter Tapatalk  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia Invision Community  
    • Przez Spanner
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter Tapatalk  
    • Przez cherro0125
      Hej!
      Mam drobny problem. Po przeniesieniu starych plików forum na nowego VPS'a oraz nową domenę są drobne problemy z wyświetlaniem. Mianowicie przy próbie wchodzenia na jakiś temat wyskakuje błąd HTTP 500. 
      Występuje także problem z czcionką:
      Forum stało wcześniej na Apche2 w tym momencie jest na nginx'ie. Tak wygląda plik konfiguracyjny:
      Ktoś ma pomysł co może być tu problemem?
    • Przez MateoKoti
      Witam. Chcę dodać na swoją stronę opcję logowania przez facebook'a, ale non stop coś idzie nie tak. Postępuje według INSTRUKCJI i innych lecz rezultat ten sam: 
      Nie wiem co robię nie tak. Sprawdzam wszystko 50 razy i wszystko wydaje się pouzupełniane jak trzeba.. niestety bez efektów. Liczę na pomoc i dodaje kolejne screeny.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.