Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie. Korzystałem z tego poradnika jak zintegrować poprawnie logowanie przez FB. Wszystko fajnie niby zrobiłem jednakże naszedł mnie jeden problem... Mianowicie nie wiem jak mogę zmienić Widoczność aplikacji i postów ze Znajomi na Publiczne... Cholera szukałem wszędzie i znaleźć nie mogę. Czy zna ktoś rozwiązanie?

Witaj, to nie ma nic wspólnego z IP.Board więc przenoszę. Widoczność postów jeśli dobrze pamiętam ustawiasz w ustawieniach aplikacji na swoim koncie w Facebooku. Tam możesz decydować o tym co i jak może dana aplikacja na Twoim koncie

Super. Chodzi mi właśnie o to gdzie dokładnie mogę to zmienić :D Wszystko jest w porządku jedynie ta widoczność ze znajomych na publiczne chce zmienić :) Nie wiem gdzie to dokładnie jest :P

Też nie o to chodzi. Nie chcę żebym sam sobie to mógł przerobić na publiczne ale żeby od razu wszyscy którzy łączą konto lub rejestrują się na nowo to zamiast mieć znajomi to publiczne.

di-CFRKWHNS.png tak wygląda to normalnie i jest tam zaznaczone Znajomi a chcę by od razu było Publiczne

a to się nie da. to wymusza face, żeby tak było

Ok, chyba mam. zarządzanie aplikacją -> Ustawienia -> zezwolenia i tam masz Domyślne ustawienie prywatności aktywności:

Kurde :D Bez jaj, proszę, pokaż mi to na zrzucie jakimś bo nie mogę znaleźć :D

Edytowano przez Mario14125

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Spanner

Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.2
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia  
    • Przez Spanner
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
    • Przez Mezir
      Witam, mam do sprzedania konto z licencją IP.Board na, której są kupione aplikacje takie jak: Forums, Blog, Pages. Sprzedaję konto ponieważ jestem drugim właścicielem licencji i nie mam już możliwości jej transferu. Zalecam zakup poprzez allegro, bo bo będzie dla Ciebie dowód, że ową licencję kupiłeś, byś w późniejszym czasie nie bał się o to że Cię w jakikolwiek sposób oszukam. 
      Licencja jest aktywna do 21 grudnia 2016.
      Cena jak mnie interesuje, to 400 PLN
      Kontakt PW tu na forum, GG: 1010467, TeamSpeak: ts-pl.pl (pytaj o administratora Glyph)
    • Przez Spanner
      Przejdę od razu do rzeczy moja struktura sieci wygląda tak:

Nas podpięty jest do routera oraz modemo-routera od upc
      w przypadku routera jest w miarę ok, bo zarówno laptop jak i komp mają podmontowane udziały dyskowe po adresie IP z lokalnej sieci routera.
      Na modemo-routerze skonfigurowałem przekazywanie portów i DMZ, żeby NAS widoczny był na zewnątrz.
      Problem jest taki, że jeśli nas nie jest podpięty do routera komputery nie mają dostępu do nas'a niby ok, bo odseparowane są sieci, ale wpisując adres nas'a bezpośrednio do przeglądarki wszystko działa (dlatego nas jest podpięty do routera).
      To wszystko powiedzmy jest mały problem i niech tak będzie, ale główny problem mam taki:
      jak wchodzę na adres publiczny jaki mam od UPC nas'a nie widać, jak przełączę się na internet mobilny np. z komórki to po adresie IP ładnie mi pokazuje NAS'a
      Jak to naprawić? Potrzebne mi to jest bo chciałbym pod adresem IP mieć serwer do rozwijania aplikacji, ale mieć też możliwość podmontowania udziału nie będąc w danej sieci, żeby będąc poza domem móc także rozwijać aplikacje.
      Ktoś, coś? mam nadzieje że dobrze wyjaśniłem
      @qubekk @Marek607
    • Przez vartz
      Cześć,
      prosiłbym o napisanie kodu / wstawienie na forum aplikacji takiej tabeli serwerów na ips 4.x.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.