Jump to content
  • 0
Mario14125

Punkty ostrzeżeń jak w IPB3.2

Question

Jest jakiś sposób by osiągnąć wygląd punktów ostrzeżeń w widoku profilu w temacie i w profilu jak w IPB3.2 z tego co pamiętam. Jest to taki pasek procentowy jakby i fajniej to wyglądało. I jak zrobić by te punkty ostrzeżeń mógł widzieć każdy użytkownik forum(prócz gości, oczekujących)?

Pytałem już na kilku forach o to ale nikt nie zna odpowiedzi więc może tu ją znajdę :)

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Jeśli chodzi o widoczność tego, to wydaje mi się, że już pisałem o tym na forum. w userInfoPane musisz zmienić warunek:

<if test="authorwarn:|:$author['show_warn']">

na:

<if test="authorwarn:|:$this->memberData[ 'member_id' ]">

będzie widoczne wtedy dla wszystkich zalogowanych w widoku tematu. co do zmiany na pasek postępu to tutaj trzeba by się już pobawić bardziej kodem:

<a class='desc lighter blend_links' href='{parse url="app=members&amp;module=profile&amp;section=warnings&amp;member={$author['member_id']}&amp;from_app={$this->request['app']}&amp;from_id1={$contentid}&amp;from_id2={$options['id2']}" base="public"}' id='warn_link_{$contentid}_{$author['member_id']}' title='{$this->lang->words['warn_view_history']}'>{parse expression="sprintf( $this->lang->words['warn_status'], $author['warn_level'] )"}</a>

zamieniając to np. na:

<a class='desc lighter blend_links' href='{parse url="app=members&amp;module=profile&amp;section=warnings&amp;member={$author['member_id']}&amp;from_app={$this->request['app']}&amp;from_id1={$contentid}&amp;from_id2={$options['id2']}" base="public"}' id='warn_link_{$contentid}_{$author['member_id']}' title='{$this->lang->words['warn_view_history']}'><span style="background: #fff; width: 100px;"><span style="background: #000; width: {$author['warn_level']}px;"> </span></span></a>

ale nie wiem, czy to na pewno zadziała, trzeba by zweryfikować

• 0

<if test="authorwarn:|:$this->memberData[ 'member_id' ]">
czy

<if test="authorwarn:|:$this->memberData['member_id']">
Tak czy siak nie działa to. Użytkownik może tylko zobaczyć swoje ostrzeżenia...

A czy mógłbyś jakoś to sprawdzić na swoim testowym serwerze żebym nie musiał w razie czego poprawiać aby się nie zepsuło?

p.s. w ogóle nic nie działa z tego co podałeś...

Edited by Mario14125

• 0

Na 3.4.5 na pewno nie działa to. Mógłbyś sprawdzić na swoim forum testowym? Zależy mi na tym :)

• 0

Mi również nie działa, na testowym :)

Pomogłem ?, Daj rep_up.png To nic nie kosztuje, a pomagającego cieszy :)

• 0

• 0

fakt, już działa, mały błędzik :D

• 0

Ale chcę by widzieli to wszyscy prócz właśnie gości, oczekujących i zablokowanych :P

• 0

To by trzeba było nadać przez ID grup, poczekamy na wypowiedź spanner'a.

• 0

I jak zrobić by te punkty ostrzeżeń mógł widzieć każdy użytkownik forum(prócz gości, oczekujących)?

• 0
<if test="!in_array($this->memberData[ 'member_group_id' ], array(1,2,3,4))">

tylko zamiast 1,2,3,4 podaj te ID grup, które mają nie widzieć tego paska

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.