Skocz do zawartości
  • 0
Mario14125

Punkty ostrzeżeń jak w IPB3.2

Pytanie

Jest jakiś sposób by osiągnąć wygląd punktów ostrzeżeń w widoku profilu w temacie i w profilu jak w IPB3.2 z tego co pamiętam. Jest to taki pasek procentowy jakby i fajniej to wyglądało. I jak zrobić by te punkty ostrzeżeń mógł widzieć każdy użytkownik forum(prócz gości, oczekujących)?

Pytałem już na kilku forach o to ale nikt nie zna odpowiedzi więc może tu ją znajdę :)

11 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jeśli chodzi o widoczność tego, to wydaje mi się, że już pisałem o tym na forum. w userInfoPane musisz zmienić warunek:

<if test="authorwarn:|:$author['show_warn']">

na:

<if test="authorwarn:|:$this->memberData[ 'member_id' ]">

będzie widoczne wtedy dla wszystkich zalogowanych w widoku tematu. co do zmiany na pasek postępu to tutaj trzeba by się już pobawić bardziej kodem:

<a class='desc lighter blend_links' href='{parse url="app=members&amp;module=profile&amp;section=warnings&amp;member={$author['member_id']}&amp;from_app={$this->request['app']}&amp;from_id1={$contentid}&amp;from_id2={$options['id2']}" base="public"}' id='warn_link_{$contentid}_{$author['member_id']}' title='{$this->lang->words['warn_view_history']}'>{parse expression="sprintf( $this->lang->words['warn_status'], $author['warn_level'] )"}</a>

zamieniając to np. na:

<a class='desc lighter blend_links' href='{parse url="app=members&amp;module=profile&amp;section=warnings&amp;member={$author['member_id']}&amp;from_app={$this->request['app']}&amp;from_id1={$contentid}&amp;from_id2={$options['id2']}" base="public"}' id='warn_link_{$contentid}_{$author['member_id']}' title='{$this->lang->words['warn_view_history']}'><span style="background: #fff; width: 100px;"><span style="background: #000; width: {$author['warn_level']}px;"> </span></span></a>

ale nie wiem, czy to na pewno zadziała, trzeba by zweryfikować

• 0

<if test="authorwarn:|:$this->memberData[ 'member_id' ]">
czy

<if test="authorwarn:|:$this->memberData['member_id']">
Tak czy siak nie działa to. Użytkownik może tylko zobaczyć swoje ostrzeżenia...

A czy mógłbyś jakoś to sprawdzić na swoim testowym serwerze żebym nie musiał w razie czego poprawiać aby się nie zepsuło?

p.s. w ogóle nic nie działa z tego co podałeś...

Edytowano przez Mario14125

• 0

Powinno działać, bo ogólnie w kodzie nie ma nic innego i ten warunek odpowiada za prezentacje tego w tematach

• 0

Na 3.4.5 na pewno nie działa to. Mógłbyś sprawdzić na swoim forum testowym? Zależy mi na tym :)

• 0

To by trzeba było nadać przez ID grup, poczekamy na wypowiedź spanner'a.

• 0

I jak zrobić by te punkty ostrzeżeń mógł widzieć każdy użytkownik forum(prócz gości, oczekujących)?

• 0
<if test="!in_array($this->memberData[ 'member_group_id' ], array(1,2,3,4))">

tylko zamiast 1,2,3,4 podaj te ID grup, które mają nie widzieć tego paska

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.