Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
desire

Steam zakladka

Pytanie

Witam jak zrobić takiego hooka jak ma amxx.pl odnosnie profilu steam w profilu uzytkownika? Prosze o pomoc

12 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

mozesz zrobic jakies foto ?

nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi

• 0
ACP -> Najeżdżasz kursorem na zakładkę Użytkownicy -> Własne pola profilu -> Dodaj Pole -> Tytuł Pola wpisujesz "Steam" -> Opis wpisujesz "W tym polu wpisujemy nasz Steam ID. Uwaga: należy wpisać tylko numer, bez początku jakim jest: "STEAM_". Przykładowy wpis w tym polu to: "0:1:12345678"." -> Typ pola wybierasz "Pojedynczy pasek wpisywania -> Klucz pola wpisujesz "steam" 

Oczywiście to co podałem w cudzysłowie ty wpisujesz bez, mam nadzieję, że o to chodziło, bo nic innego tam nie widzę. Pozdrawiam ;)  

• 0

@up

chyba nie o to chodzi a chodzi mi konkretnie zeby miec takie cos jak ma koles w profilu na tym forum:

85325412699284380169.jpg

• 0

To jest pole profilu (Użytkownicy/Własne pola) - tu można wykonać takie i inne pole.

Możliwe też, że to forum ma jakąś appkę/hook, która dodatkowo coś takiego dodaje.

• 0

wszystko zrobione w Custom fields

• 0

Dobra, więc jeszcze raz...

Wchodzisz do:

ACP -> Najeżdżasz kursorem na zakładkę Użytkownicy -> Własne pola profilu -> Dodaj Pole -> Tytuł Pola wpisujesz "Steam" -> Opis wpisujesz "W tym miejscu wpisz identyfikator swojego proflu steam np"7623527572475" -> Typ pola wybierasz "Pojedynczy pasek wpisywania" -> Grupa pól profilu wybierasz "Contact Methods" -> Ikonka grupy profilu wpisujesz "style_extra/cprofile_icons/steam_ico.png" -> Klucz pola wpisujesz "steam

ikonkę ktorą daje w załączniku wrzucasz na ftp do "style_extra/cprofile_icons"

I to jest na pewno to bo sprawdzałem osobiście na stronie amxx.pl, nawet założyłem konto, wyraźnie widzę, że jest to pole w Contact Methods ;)

post-5016-0-33222300-1369958014.png

• 0

jedno mam zle a konkretnie

Typ pola wybierasz "Pojedynczy pasek wpisywania"

Tam mam inne opcje a konkretnie : ktora wybrac

-lista rozwijana

-check box

-radio button

-pole tekstowe

-wielolinijkowe pole tekstowe

I jeszcze w opisie wpisałem zeby bylo po wipisaniu swojego steamid, ale cos chyba zle tzn w okienku opis mam wpisane Steamid.

• 0

ok a zeby steam id wpisywać i wyświetlało steam to co musze wpisac w pole Opis? I czy to bedzie juz wszystko?

• 0

no juz miales 2 razy to opisane

ACP -> Najeżdżasz kursorem na zakładkę Użytkownicy -> Własne pola profilu -> Dodaj Pole -> Tytuł Pola wpisujesz "Steam" -> Opis wpisujesz "W tym miejscu wpisz identyfikator swojego proflu steam np"7623527572475" -> Typ pola wybierasz "Pojedynczy pasek wpisywania" -> Grupa pól profilu wybierasz "Contact Methods" -> Ikonka grupy profilu wpisujesz "style_extra/cprofile_icons/steam_ico.png" -> Klucz pola wpisujesz "steam"

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.