Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lolo1221

Goście mogą pisać? Jak oni to robią?

Pytanie

Siema. Na pewnym forum (duże znane, mpc..... :D) czasami znajdę takich (rzadko), co piszą posty z rangi gość?? Normalnie takie coś jest zablokowane, ale jakoś mogą.. Powiecie mi coś o tym? Np. tutaj jest:

http://www.mpcforum.pl/topic/242300-znalaze-ciekawy-zabawny-film-wchod/?p=7460239

CO mi powiecie o tym?

4 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Powiemy Ci to: 

3fd04f5b04dc4fee9e64cad.png

A co do gości, owszem, wystarczy grupie dać możliwość pisania postów, tematów i już mogą pisać.

Już działa ten link, wygląda na usunięte konto.

Edytowano przez Kombajn

• 0

Właśnie nie, pare osób tak pisze na forum, a administracja nic nie może poradzić. Korzystaj z forum z 7 dni i wejdź w "Moja zawartość" to zobaczysz, jakie tamte forum zbugowane :) Po prostu piszą z gościa ;/ Jak oni to wgl. robią?

Edytowano przez lolo1221

• 0

Może ktoś jest lepszy od nich i zamiast oni cheatować jego to on cheatuje ich :)

A tak na poważnie, nie słyszałem o czymś takim, mnie to wygląda na usunięte konto po prostu.

Może zapytaj admina MPC 

• 0

Sprawa tam wygląda z tego co widzę tak, że dla danego forum jest nadane prawo pisania postów czy też tematów. Możesz to zgłosić do admina by to skontrolował i poprawił w razie czegoś, lecz może też być tak jak kolega wyżej napisał, że jest to ktoś z użytkowników który ma usunięte konto. Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.