Skocz do zawartości
Kosa

Wyświetlanie nazyw użytkownika - błąd

Polecane posty

Przy zmianie nicku np z Karol na Karol™ wyświetla sie Karol? ...zamiast ™ pokazuje sie pytajnik(?). Tak samo wpisując obojętnie co np: ® wyświetla jako pytajnik(?). Gdzie tkwi błąd i problem? Dzięki z góry za pomoc ;)

Witam,

a w jakiej postaci masz zapisane w bazie danych znaki ™ oraz ® dla tych użytkowników ?? dla ® powinno to być z tego co pamiętam ® jeśli tak nie jest to oznacza to, że jest problem na styku zapisu danych do bazy

Nie wiem Dawidku...nie znam sie na tym ;) ...gdybym sie na tym znał, nie werbowałbym do zmiany skina osobe która sie tym zajmuje na co dzień czyli Ciebie ;) ...a, że jest wiele "byków" i błędów, które nie powinny mieć miejsca to juz kwestia drugorzędna w tym momencie.

Edytowano przez Kosa

Nie wiedząc jak są dane zapisane w bazie nie będę mógł pomóc. Zaloguj się do phpMyAdmina i wykonaj takie zapytanie:

SELECT members_display_name
FROM ibf_members
WHERE members_display_name like '%Karol%';[/sql]

i będziesz wiedział jak zostało to zapisane w bazie danych.

A czy wykonałeś to o czym pisałem wyżej ?? bez tego nie jestem w stanie Ci pomóc bo nie znam przyczyny, a skoro nie znam przyczyny nie mogę znaleźć rozwiązania.

w bazie jedyny Karol o dziwnej nazwie to:

Karoleo10veB!

czy to o nigeo chodzi ??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.