Skocz do zawartości
  • 0
lolo1221

[Problem]Pole do pisania tematów / postów

Pytanie

Siema. Mam problem z polem (jak się pisze posty, zakłada tematy, czyli jak Wy będziecie odpowiadać to właśnie na tym :)). Otóż częściowo rozwiązałem problem, ponieważ naprawiłem tylko kolor czcionki oraz tła. Problem polega na:

1) Gdy klikam enter to zamiast

test

test

Robi się coś takiego

test

test

Chociaż jak wyślę post, to wygląda normalnie

2) Czcionka jak się pisze post / temat to wygląda inaczej (gorzej) niż jak się napisze.

Obrazek pokazujący to:

33330159814417198177.png

Pomóżcie, tylko ten problem pozostał mi, żeby forum było dobre. Postarajcie się w miarę szybko. A i chciałbym to załatwić na własną rękę, a nie pisanie do nich itp.

13 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

A jesteś pewien, że to nie jest wina ostylowania edytora ?

• 0

Dla testu zmieniłem styl z tego, co mam "Deflecion" na styl domyślny forum.  Na domyślnym teraz jest normalnie, więc to jest wina stylu tego "Deflection". Tamten problem z tłem naprawiłem przy użyciu "Edycja seta" czyli Wygląd --> Klik na mój styl --> Edytor --> editorLoadJs

Edytowano przez lolo1221

• 0

Skin z 3.3.x w 3.4.x powoduje dokładnie takie problemy.

Zrób upgrade skina u Ehrena i po kłopocie.

• 0

Już wcześniej zrobiłem - efekt: Problem, który wcześniej naprawiłem (ten kolor czcionki) powrócił, ale importowałem pod inną nazwę, więc przywróciłem poprzedni.

• 0

Poszukałem i te pole do pisania tematów / postów znajduje się w:

ACP --> Wygląd --> nazwa stylu (mój Deflection) --> Z tego menu zjechać w wybrać "Edytor" --> editorLoadJs

Mógłby mi ktoś podesłać swoją zawartość tego lub lepiej, jeśli ktoś ma ten sam styl i czy mógłby mi kod podesłać?

Pod "    /* Dynamic items */" znajduje się kod mnie więcej odpowiadający za kolor czcionki oraz kolor tła postu. Hmm.. Może to jakoś pomoże? Skopiowane z: http://www.mpcforum.pl/topic/905471-pytaniezmiana-domylnej-czcionki-podczas-pisania-tematu-problem-z-czcionk-podczas-pisania/

Styl nulled? smile.png

btw. domyślną czcionke zmieniasz w;

Wygląd-> Zarządzaj stylami i szablonami-> Zarządzaj szablonami-> w IP.Board CSS-> ipb_styles.css

ctrl+f;

.post_body .post

edytujesz

Zrobiłem tak, zmieniłem wartość z 1,6 na 1,0 i tekst z temacie "zwęził się" tzn. między 2 liniami jest mniej przerwy i o to chodzi. Ale ja chciałbym tak dla edycji postu :) Pomożecie?

Edytowano przez lolo1221

• 0

porównaj sobie najlepiej ze standardowym stylem.

czego wartość zmieniłeś z 1,6 na 1,0 ?

• 0

Tego 1,6 na 1,0 to jak wejść to w cytacie 2 posty u góry. Dokładnie to zmieniłem: " line-height: 1.6; " z 1.6 na 1.0 i tekst w poście "zwęził się" więc zmieniłem z powrotem jak było, ponieważ tak to brzydko wyglądało. Troche trudno tam wejść ale apisze inaczej:

ACP --> Wygląd --> Klik na styl --> Mamy tam 2 guziczki kliknij w "CSS" --> ipb_styles.css --> Ctrl + f i szukaj ".post_body .post" i już :)

Zmienia w napisanym poście, a ja chciałbym zmienić w pisaniu go, czyli w tym edytorze (podczas pisania tematów to pole na pisanie)

Edytowano przez lolo1221

• 0

A masz legalną wersję skina? i najnowszą pobraną od autora?

• 0

Napisz najlepiej do autora, skoro skin jest legalny to niech poprawi błędy

• 0

Kto jak kto, ale Ehren od którego "kupiłeś" będzie wiedział co na jego podwórku świszczy najlepiej ;)

• 0

Moja sugestia jest taka, że skin jest z wersji 3.3.X, albo jest po prostu najzwyczajniej w świecie pobrany z jakiegoś wareza (z błędami) :). Pozdrawiam 

Edytowano przez MatFii

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.