Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich.

Jestem szczesliwym posiadaczem ipb jednak mam male trudnosci. Moze sie wydawac to banalne, ale nie moge dojsc do ladu i skladu. A mianowicie.

Zamieszcze tutaj malego SS'a.

http://img121.imageshack.us/i/portaly.jpg/

Moglby mi ktos podpowiedziec jak mam modyfikowac cokolwiek na stronie "portal", dodac jakiegos newsa o ile jest to mozlwie albo cokolwiek ? I jak mam wyrzucic z poziomego menu zakladke portal ? (akurat znalazlem jak ustawic portal jako strona glowna), w ogole jak sie tym obslugiwac nie ma jakiegos FAQ albo manuala ? Jak moge edytowac ta nawigajce widoczna na SS.

Niestety nie podam www strony bo mam ja postawiona u siebie na localhoscie za natem, wiec odpada. Skad moge sciagnac jakies powiedzmy jak w przypadku php-fusion jakies infusions (wtyczki) do zakladkai portal np: top5 czy inne takie "bajery".

Z gory dziekuje, pozdrawiam.

Edytowano przez b3y

Co do ustawień to przypuszczam, że w ACP w menu Moja aplikacje masz wszystkie niezbędne ustawienia do portalu, łącznie z newsami, które się dodaje tak, że wybierasz dział forum, z którego pobierane będą tematy jako newsy. Nie znam za bardzo portalu IP.Board, ale jeśli chcesz jakiś dobry portal to ludzie zazwyczaj używaj Unreal Portal i jest już wersja do IP.Board 3, która oferuje duże możliwości

Co do ustawień to przypuszczam, że w ACP w menu Moja aplikacje masz wszystkie niezbędne ustawienia do portalu, łącznie z newsami, które się dodaje tak, że wybierasz dział forum, z którego pobierane będą tematy jako newsy. Nie znam za bardzo portalu IP.Board, ale jeśli chcesz jakiś dobry portal to ludzie zazwyczaj używaj Unreal Portal i jest już wersja do IP.Board 3, która oferuje duże możliwości

Poprostu chcialbym miec na poczatku portalu jakies newsy ostatnio dodane artykuly itd zwykle podstawy. A co do tego Unreal Portal to znasz moze oficjalna strone tego projektu i czy jest tam forum podobne do tego ipboard ?

a Mi portal ukradli w aplikacjach go niema pisze żeby włączyć zrobie on i nigdzie go niema

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.