Skocz do zawartości
  • 0
Mario14125

Akceptacja tematu nowo zarejestrowanych

Pytanie

Czy istnieje jakiś dodatek który umożliwia akceptację przeczytania danego tematu(koniecznie tematu), 30 sekundowe odliczanie do zaznaczenia akceptacji i oczywiście przycisk kontynuuj przeglądanie forum czy coś. Mam nadzieje że rozumiecie ;)

10 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

rozumiem o co Ci chodzi

cos w stylu odliczania czasu do mozliwosci pobierania plikow

niestety nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim dla tematow

• 0

Dokładnie. Widziałem już na jakimś forum coś podobnego ale ręki nie dam sobie uciąć czy na pewno to było to...

• 0

Kiedyś widziałem dodatek zmuszający do przeczytania regulaminu, ale to wszystko pic na wode bo wystarczy poczekać i zatwierdzić.

Może napisz zgłoszenie moda w "Pomysłach" u góry.

• 0

Ja na IPSBeyond używam taką aplikacje do regulaminu. Sam dla siebie napisałem i bez akceptacji regulaminu możesz się tylko wylogować. Zapewne ją pamiętasz @Kombajn, bo korzystałeś z niej jak zmieniłem regulamin.

Ale każde zabezpieczenie typu przeczytaj lub odczekaj x sekund to pic na wodę...

• 0

No właśnie coś takiego! Wystarczy poczekać w tym regulaminie(temacie) kilka sekund a użytkownik będzie zmuszony przeczytać chociaż linijkę i statystycznie 40-60% czyta a jak się ma krótki regulamin to szybciutko leci. I własnie o coś takiego mi chodzi Spanner! Byłbyś w stanie coś takiego udostępnić? :)

I czy właśnie jest to odnośnie danego tematu podanego w ACP po ID czy wbudowana funkcja regulaminu? Zależałoby mi najbardziej właśnie na przeczytaniu tego tematu, odczekaniu kilku sekund i własnie to co wyżej :P

Edytowano przez Mario14125

• 0

Ja mam bez odczekania itp a bierze regulamin forum. Ale wystarczy wrzucić wszystko w regulamin i użytkownik go akceptuje podczas rejestracji, a jeśli nie czyta to w tym momencie jest to jego problem

• 0

muszę się zastanowić, bo jest rozgrzebana, bo nie będzie już potrzebna i wymaga edycji plików

• 0

Fajnie by było jakbyś udostępnił bo ja np nie będę zmieniał na IPB4 dlatego jakby działało poprawnie na 3.4.x byłoby zaje :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.