Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
frist

Dziwny problem ?

Question

Witam mam taki dosyć nietypowy problem a mianowicie zmienia się położenie niektórych części forum 

krzywa wyszukiwarka , panel profilu ? ? 

problem1x.png

nawet gdy coś w wyszukiwarce wpiszę dalej jest krzywo

problem2j.png

Dodam jeszcze że czasami się wyrównuje samo ? ? po prostu jak mu się uwidzi , czasami jest normalnie  itp

Czy można to jakoś naprawić ?

Edited by frist

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

< ehhh nie można edytować >

Jeszcze jedno zauważyłem , że gdy jest tak wszystko skrzywione to shoutbox ma zmienioną czcionkę , na taką rozszerzoną , większą ( np. gdy nie jestem obecny to jest wiadomość żeby odświeżyć )

Gdy wróci do normy to czcionka w shoutbox także wraca do normy... o co kaman ?

• 0

Skoro przemieszczałeś elementy wedle uznania to teraz musisz naprawić style. Nie powiem Ci co i jak, bo nie wiem co to za skin, a poza tym musiałbym to zobaczyć, żeby poprawić.

• 0

Ale tak już jest od zainstalowania skin'a ( nic nie zmieniałem )

styl : "Splat"

Wyślę link do forum na PW .

• 0

No to tak:

• błędnie zdefiniowane masz formatowanie grup

<span style="text-shadow: 1px 1px 10px red; font-weight: bold; color: red; background: url("http://mkzscc.com/bling5.gif") repeat scroll 0% 0% transparent;">frist<span style="text-shadow: 1px 1px 10px red; font-weight: bold; color: red; background: url("http://mkzscc.com/bling5.gif") repeat scroll 0% 0% transparent;"></span>

• W dodatku top reputacji masz jakiś
    </if

• ugu to najgorszy wybór, ten kod też będzie mieszać:
    <html><body><script type="[url=null]text/javascript[/url]">
    window.google_analytics_uacct = "UA-1665446-6";
    </script>
    <script type="text/javascript" src="http://img.ugu.pl/ugupl_h.js">
    </script>
    [/html]

to ich reklama i zliczanie odwiedzin

• Wyszukiwarka jest skopana, bo chyba ktoś coś w css'ach zmieniał, że się tak napis przeniósł na samą górę

• Pierwszy problem może wpływać na SB

• 0

Aha, ale np gdy jest skrzywiony panel profilu i wyszukiwarka to po 1-3 odświeżeniach strony ( zależy ) wszystko wraca do normy i to jest dziwne ?

przykładowo gdy jestem na stronie głównej i wszystko jest ok a po wejściu w zakładkę shoutbox ( czy też gracze ) znów się krzywi a po odświeżeniu strony shoutbox , wraca znów do normy...

Edited by frist

• 0

mam jeszcze parę pytań , problemów z forum  założyć nowy temat czy tutaj mogę ? 

ps. Też myślałem że ta reklama coś może robić ale potem uświadomiłem sobie jaki ona ma wpływ na działanie forum itp... z tym nie legalem też tak pomyślałem no ale tutaj się upewniłem.

Gdyby coś to ja się na tej "Nielegalnej" wersji uczę a nwm czy tak wolno też ?

• 0

Najlepiej 1 temat = 1 problem.

Nielegalnej nie wolno. to tak jakbyś buchnął auto i zapytał, czy możesz jeździć kradzionym, bo uczysz się jeździć :)

• 0

hehehe 

Wyjaśnione. 

Do Zamknięcia.

Edited by frist

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.