Skocz do zawartości
  • 0
Mario14125

Kilka poważnych pytań odnośnie IP.Board

Pytanie

1. Jak przywrócić domyślną wartość punktów reputacji jeśli przez przypadek wpisałem sobie 999+ a nie wiem ile miałem NORMALNIE nabitych?

2. Jak automatycznie dodać podpisy do wszystkich postów wszystkich użytkowników którzy mają sygnaturę?

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

1. Z kopii bazy danych. 

PS: Domyślna wartość to 0

Edytowano przez Kombajn

• 0

Domyślna - może trochę przeholowałem ale wiadomo o co chodziło :) Nie ma żadnego innego sposobu? Przeliczanie czy coś?

A druga sprawa?

• 0

2. Jak automatycznie dodać podpisy do wszystkich postów wszystkich użytkowników którzy mają sygnaturę?

nie da sie

• 0

Możesz wyjaśnić 2, bo nie bardzo rozumiem jakie podpisy chcesz dodać ludziom, którzy mają sigi? Może chodziło o ludzi, bez sygnaturki? jeśli tak to był kiedyś taki mod: http://community.invisionpower.com/files/file/3950-default-signature-in-posts-offor-members-under-a-certain-post-count/ ale pewnie nie działa na nowej wersji

• 0

W drugiej sprawie chodzi o to że jak użytkownik pisze posty bez podpisu i po którymś poście aktualizuje podpis to podpis się nie dodaje do istniejących już postów(z tego co zauważyłem u niektórych) i chodzi o to jak zaktualizować ich podpisy do tych postów wszystkich.

• 0

przypuszczam, że wina cache'u :) bo normalnie dodaje się podpis także do starych postów

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.