Skocz do zawartości
  • 0
qubekk

integracja z facebook

Pytanie

Witajcie,

Czy istnieje możliwość integracji profilu z forum z kontem facebooka tak aby przy tworzeniu nowego artykułu w ip.content i zaznaczeniu opcji "post to facebook" automatyczna aktualizacja statusu pojawiała się nie na moim osobistym koncie facebook ale w elemencie strona na facebook'u ? kiedy jestem zalogowany jako strona społeczności i klikam połączenie konta w ipboard dostaję informację ,że muszę być zalogowany jako użytkownik a nie strona :( znacząco by ułatwiło to panowanie nad sterowaniem artukułami do facebooka. może istnieje jakiś dodatek który może to robić automatycznie ? 

dzięki za pomoc

pozdrawiam

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Musisz włączyć logowanie via facebbok i połączyć swoje konto z FB

• 0

Musisz włączyć logowanie via facebbok i połączyć swoje konto z FB

to wiem, ale nie można chyba połączyć konta z forum z obiektem strona na FB. chyba jedynie z kontem FB. chciałbym połączyć to tak aby "post to facebook" publikowało nowe treści na fanpage'u FB a nie na moim osobistym koncie FB.

• 0

aaa, to takie rzeczy tylko przy użyciu RSS możesz zrobić. Ja tak robie na naszym FP

• 0

no i super że jest taka możliwość :-) a byłbyś tak uprzejmy i podpowiedział jak to zrobić? będę zobowiazany :-)

• 0

Używasz RSS Graffiti na FB, i tam dodajesz kanał RSS z forum i tyle :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.