Skocz do zawartości
Kombajn

Polecane firmy pozycjonujące.

Polecane posty

Kombajn    523

Szukam dobrej, ale i nie drogiej firmy zajmującej się pozycjonowaniem.

Wstępnie interesuje mnie podbicie trzech fraz.

Proszę o polecenia tylko sprawdzonych przez Was firm. W innym przypadku użyłbym google.

Korecki    0

I jak znalazłeś już jakąś "dobrą" firmę?Ja korzystam z usług internetica.pl
Cenie sobie ich zaangażowanie we współpracę ze mną, mimo iż nie ejstem zbvyt dużym przeddsiębiorcą. Na stronie znajdziesz referencję no i oczywiście zakładkę z usługami jakie świadczą. Jeżeli jeszcze nie podjąłeś współpracy z żadną firmą działającą w zakresie SEM/SEO, albo jesteś niezadowolony, nie zastanawiaj się, tylko poproś ich o ofertę.

Malecki    0

Wydaje mi się, że lekko przesadzasz z tymi słowami, idzie w sieci znaleźć firmę, która określi jasne i klarowne warunki współpracy. Tym bardziej jeśli chodzi o firmę, która podejmuje się pozycjonowania w ofercie z płatnością wyłącznie za efekty. W chwili obecnej współpracuję z jedną z takich firm, jest to firma znana jako www.damtox.pl. Już po samej optymalizacji moja strona ukazała się na wysokich pozycjach, dalsze prace wyłącznie poprawiały sytuacje. Skoro uważasz, że wszyscy to kombinatorzy widocznie źle trafiłeś. Mi się udało, a na stronie firmowej licznik odwiedzin przekracza moje dawne wyobrażenia na temat promocji stron w wyszukiwarkach internetowych :)

Kombajn    523

Ja tam widzę, że na starcie już wałek robicie rejestrując się tutaj tylko po to aby podszyć się pod klienta i polecić swoją firmę ;)

Temat można zamknąć, nie ma on sensu

Edytowano przez Kombajn

Spanner    4237

E myślę, że można jeszcze zostawić. Zobaczymy ile firm się jeszcze zarejestruje, żeby dodać swoją reklamę :P

procdnSY3a    0

Najlepszą firmą jesteś Ty sam.

Najlepszym pozycjonowaniem będzie gdy sam się tym zainteresujesz lub zatrudnisz do tego pracownika.

Firmy ciężko zweryfikowac jakim sposobem pozycjonują a o bana w dzisiejszych czasach nie trudno ;./

AriaGda    0

By znaleźć dobrą firmę pozycjonującą, która robi to w sposób "legalny" w oczach Google, trzeba mocno poszperać, popróbować, bądź poradzić się znajomych. Jeśli ma się czas, można to również robić na własną rękę. Warto również sprawdzić naszą stronę pod kątem wypozycjonowania - już prowadząc tworzenie strony www powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie zoptymalizowanie jej pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO ma tu duże znaczenie). Równiez jeśli np dodamy blog do naszej strony to każdy wpis będzie traktowany przez google jako unikalne treści, tym samym podnosząc pozycję naszej strony.

tomekprusik    0

a dlaczego samemu się nie zająć pozycjonowaniem swojej strony, jasne że trochę czasu na to potrzeba ale na pewno nikt nie popsuje ci reputacji firmy

Patek    0

Samemu na pewno nie osiągniemy takich rezultatów, jak z profesjonalną firmą zajmującą się pozycjonowaniem. Osobiście polecam firmę http://skuteczni.pl/ , z której korzystałem podczas pozycjonowania swojej firmy. Firma zapewnia profesjonalną reklamę w internecie. 

Jurej601    0

Witam,

chciałem przestrzec wszytskich przed firmą pozycjonującą kompan.pl. Zawarłem z nimi umowę na okres 2 lat, w której kompan.pl zobowiązał się do wypozycjonowania moich stron internetowych. Przez pierwsze dziesięć miesięcy nie zauważyłem żadnego rezultatu, zwróciłem się do serwisu o informacje i dowiedziałem się, że wina leży po stronie moich serwisów. Postępowałem zgodnie z udzielonymi mi zaleceniami, które jednak w dalszym ciągu nie przyniosły żadnego skutku. Poniosłem z tego tytułu dodatkowe niemałe koszty. Kompan.pl nie podjął żadnych dalszych działań w celu realizacji umowy, a przez ostatnie kilka miesięcy nie wykonywali żadnych działań na moją rzecz ani nie poinformowali mnie o tym, że nie widzą możliwości osiągnięcia rezultatów. Ja byłem natomiast przekonany, że oni mnie pozycjonują. Sprawa wyszła na jaw, kiedy otrzymałem przypadkowo ofertę innej firmy i poprosiłem o sprawdzenie mojej strony pod kontem współpracy. Straciłem z nimi kilka miesięcy, będąc przeświadczonym, że wykonują dla mnie usługę.

Jurek

Spanner    4237

A jaką mam pewność, że nie kłamiesz? Może jakieś dowody albo coś? rejestrujesz się na 10 minutowym mailu, oczerniasz kogoś i znikasz.

StartCV    0

A zastanawialiście się kiedyś wybierając najtańszą firmę pozycjonującą jaki będzie efekt waszego pozycjonowania? Znalazłem ciekawy artykuł tu: 

http://funkymedia.pl/pozycjonowanie-na-wage-zlota.html na co idzie 300 zł płacone firmie pozycjonerskiej. Warto zrewidować swoje wydatki na pozycjonowanie bo 300 to nie tak dużo i czasami efekt może być zerowy....

Edytowano przez StartCV

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.