Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mrwhit3

Subfora w 2 kolumnach

Pytanie

Witam, otóż chciałbym zrobić subfora w 2 kolumnach pod wersję ipb 3.4.2 ;)

Próbowałem sposobami ze starych wersji,ale nic nie działa :c

Jak wgrywałem jedną modyfikacje to, znaczki obok subfora znikają :c

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)

11 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

jaka modyfikacje wgrales

piszesz ze stare metody nie dzialaja a pozniej ze po wgraniu dodatku (jakiegos tam) znikaja znaczki obok subfor (wiec jednak cos dziala)

okresl sie dokladniej

• 0

nie znam tego dodatku

zerkne wieczorem na kod z wersji 3.4.x i powiem jakie sa zmiany

• 0

właśnie chodzi o to, że ta modyfikacja działa, ale przy subforach już nie ma tych znaczków w zależności od tego czy są nowe posty czy nie ma ;)

• 0

Tak też miałem ten problem, rzeczywiście przy tej modyfikacji nie widać ikonek obok subfor, mogę Ci tutaj opisać dokładnie by to zrobić w kodzie, bez modyfikacji jeśli chcesz ;).

• 0

Na prośbę autora który prosił mnie na privie o wytłumaczenie tego :) 

A więc tak wchodzisz do:

ACP -> Wygląd -> Twój skin -> Strona główna z lewego paska -> boardIndexTemplate

Szukasz: 

<ol class='ipsList_inline ipsType_small subforums' id='subforums_{$forum_data['id']}'>
															<foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
																<if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]"><li class='unread'><else /><li></if>
																	<a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{parse expression="IPSText::striptags( IPSText::htmlspecialchars($__data[1]) )"}'>{$__data[1]}</a><if test="isNotLast:|: empty($__data[4] )">,</if>
																</li>
															</foreach>
														</ol>

Zamieniasz na:

<ol class='subforums1'>
                                                                                                <foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
                                                                                                </ol>
                                                                                                <ol class='subforums'>

<if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]"><li class='newposts'><else /><li></if><a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{$this->lang->words['go_to_forum']}'>{$__data[1]}</a></li>
                                                                                                </foreach>
                                                                                                </ol>

Przechodzisz do:

ACP -> Wygląd -> Twój skin -> CSS -> ipb_styles.css

Szukasz:

table.ipb_table ol.subforums {

Zawartość tego bitu usuwasz 

i zamieniasz na:

table.ipb_table ol.subforums {
		margin-top: 3px;
                float: left; 
                width: 50%;
	}

Gotowe!

Pozdrawiam, w razie jakich kol wiek problemów, załóż konto testowe na forum z dostępem do ACP, a zrobię Ci to osobiście ;)

• Like 1

• 0

Mam info, że problem rozwiązany, proszę o zamknięcie ;)

• 0

a ja mam info, ze w tym roku bedzie podwyzka

• 0

Mi wyskakuje error PHP ;/ nawet po edycji kodziku 

Miałem zmieszane kodowanie przez autora stylu ale po przekodowaniu wszystko świetnie śmiga , dzięki ;-)

Edytowano przez Ashido

• 0

Miałem zmieszane kodowanie przez autora stylu ale po przekodowaniu wszystko świetnie śmiga , dzięki ;-)

:)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.