Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie. Wiem że istnieje opcja logowania się do konta użytkownika poprzez akcję w ACP jednakże interesuje mnie coś innego. Mianowicie to jest może i małe oszustwo jednakże w praktyce wygląda to niemalże prawdziwie. Chodzi mi o coś takiego jak masowe logowanie się na konta użytkowników że np w ACP jest pole ile osób ma zostać zalogowanych i wybrana ilość losowych użytkowników z bazy danych loguje się na forum pozostawiając po sobie ślad zalogowania. Głównie widać to gdy posiada się rozszerzenie Members Online Today 1.1.1. Czy jest możliwe zrobienie takiej aplikacji/rozszerzenia?

Istnieć możliwość zawsze istnieje, ale zależy co chcesz oszukać. Jeśli tylko tą aplikację to lepiej zrobić małe zapytanie do bazy, tak, aby ta aplikacja wyświetliła że X userów było na forum, choć ich nie było ;)

Tak, chodzi mi mniej więcej o taki sztuczny ruch na forum że np X użytkowników zdeklarowanych z ACP było na forum a tak na prawdę ich nie było :P

Ten Traffic Generator na czym polega? Mógłby mi ktoś z grubsza przybliżyć funkcje i opis?

A nie łaska przeczytać opis? wszystko tam jest napisane

Na prośbę otwieram.

@Mario14125 tego typu dodatki służą tylko do wytworzenia sztucznego ruchu na forum a nie do podniesienia sobie statystyk.

Ja rozumiem i wiem z czym to się wiąże :) Właśnie zależy mi na tzw. sztucznym ruchu w którym będzie pokazane że użytkownicy są zalogowani na forum i w rozszerzeniu powyżej była informacja że te osoby odwiedziły forum :)

@Mario14125 raportowanie nie służy do tego, by pytać o coś :/

UPDATE ibf_members SET last_activity = NOW() LIMIT 10;

10 to ilu userów ma zaktualizować, można to modyfikować na różne sposoby, żeby brało losowo użytkowników itp...

NOW() to znacznik czasu, możesz to zamienić na dowolną godzinę z danego dnia, byle by była w formacie timestamp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Spolszczenie IP.Board 3.4.x
      Zobacz plik Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)
      Spolszczenie do IP.Board 3.4.x
      Aktualna wersja IP.Board 3.4.7
      Jest to spolszczenie w pliku XML
      Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora
      Dodający Spanner Dodano 30.11.2012 Kategoria Spolszczenia produktów IPS  
    • Przez Spanner
      Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)
      Spolszczenie do IP.Board 3.4.x
      Aktualna wersja IP.Board 3.4.7
      Jest to spolszczenie w pliku XML
      Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora
    • Przez Spanner

Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.2
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia Invision Community  
    • Przez Spanner
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
    • Przez Mezir
      Witam, mam do sprzedania konto z licencją IP.Board na, której są kupione aplikacje takie jak: Forums, Blog, Pages. Sprzedaję konto ponieważ jestem drugim właścicielem licencji i nie mam już możliwości jej transferu. Zalecam zakup poprzez allegro, bo bo będzie dla Ciebie dowód, że ową licencję kupiłeś, byś w późniejszym czasie nie bał się o to że Cię w jakikolwiek sposób oszukam. 
      Licencja jest aktywna do 21 grudnia 2016.
      Cena jak mnie interesuje, to 400 PLN
      Kontakt PW tu na forum, GG: 1010467, TeamSpeak: ts-pl.pl (pytaj o administratora Glyph)
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.