Skocz do zawartości
  • 0
torun

Paczka plikow bbcode

Pytanie

Witam

Problem mam nastepujacy: zaimportowalem sobie wszystko ladnie, pieknie z mybb do ipb i pojawil sie problem.

Pod postami zaimportowanymi ze starego forum nie pokazuje awatarow, podpisow itp tylko cos takiego:

http://images.tinypic.pl/i/00364/qnxsdmzyai7a_t.jpg
Jakie życie taki rap, ok, to tylko muza
Niech wszystkich tych fałszywych mój styl życia dyktatora wkurza

Szukam rozwiazania w postaci jakiej paczki bbcode, czy cos takiego wogole istenieje?lub jak rozwiazac problem zeby nie pokazywalo czegos takiego jak wyzej a normalny obrazek

Dziekuje z gory za dobre porady

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

A po konwersji z myBB do IP.Board przebudowałeś zawartość postów ?

• 0

ACP -> zakładka System -> Narzędzia i ustawienia -> Przelicz i odbuduj. Tam znajdziesz sekcję: Odbuduj zawartość [posty, wydarzenia kalendarza, prywatne wiadomości, ogłoszenia, sygnaturki, itp.]. Po konwersji z innych skryptów do IP.Board powinno się wykonać taką czynność. a właściwie wszystkie z tej sekcji najlepiej ;)

• 0

Przebudowalem wszystko wg wskazowek, jednak nic sie nie zmienilo. Czy musze takze rsynchronizowac tematy, fora i czy musze przeliczyc statystyki?

@edit

dodam ze wogole nie mam podstawowych kodow

Edytowano przez torun

• 0

Ale jakich kodów nie masz? napisz co wpisujesz i jaki jest wynik działania to postaram się coś poradzić, bo tak w ciemno to nie wiele mi to mówi

• 0

nie mam kodow typu : [kolor] %7Boption%7D itp 

po prostu pod postami jest cos takiego http://scr.hu/0xgg/r4wc9

co uzupelnic np w dziale img tzn kod ktory bedzie pokazywal obrazek

po prostu jak
dodac informacje o tym kodzie bbcode

Zeby te wszystkie obrazki sygnatury ze starego forum pokazywalo mi na ipb
Edytowano przez torun

• 0

Oki to teraz tak:

ACP -> Skiny & Języki -> Treść postów -> Zarządzanie BBCodami -> edytuj BBCode i zobacz czy sekcji Które grupy mogą używać tego BBCode'u? Masz ustawione wszystkie obecne i przyszłe grupy

ACP -> Fora -> dane forum -> zakładka ustawienia postowania. Czy opcja Włączyć BBCode'y w postach jest ustawiona na Tak dla wszystkich forów

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kalvin
      Witam,
      stworzyłem BBCode i chcę ustawić widoczność tego BBCode dla wybranych grup. Jak można to zrobić ?
      W opcjach danego BBCode jest tylko: Które grupy mogą używać tego BBCode'u? Czyli jasne jest że mogą go wstawiać w postach.

Pozdrawiam
      kalvin
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.