Skocz do zawartości

Pytanie

Witam serdecznie. Mam takie pytanie jedno nawet fajne i myślę że niektórym też się coś takiego by przydało :p Czy jest jakiś sposób, aby  w danym temacie pisać pozdrowienia dla babci, mamy, spannera czy swojej porannej kupy a każdy post był wyświetlany w limitach czasowych na stornie głównej w panelu bocznym przykładowo?

8 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Powiedz mi jak to działa. Jest możliwość wyświetlania tego w panelu bocznym czy tylko w tabelce na stronie głównej? :P

Edytowano przez Mario14125

• 0

Na screenach wyżej widzisz cały panel admina. Na stronie głównej jest przycisk -> otwiera okienko -> wpisujesz tresc -> wysyłasz.

Przewijają się ostatnie x ( ustawiasz w panelu ) pozdrowienia z prędkością y ( ustawiasz w panelu ), no i chyba tyle.

Nie ma takiej opcji. Nie mam do tego wyobraźni. :)

• 0

Nie ma takiej opcji. Nie mam do tego wyobraźni. :)

??

• 0

??

Hm? Nie mam wyobraźni jak to wrzucić ( jak obrobić wizualnie ). Przecież nie dam tego ' o tak ' , bo będzie strasznie kiczowato wyglądało.

• 0

Hm? Nie mam wyobraźni jak to wrzucić ( jak obrobić wizualnie ). Przecież nie dam tego ' o tak ' , bo będzie strasznie kiczowato wyglądało.

calkiem prosto,

wyswietlanie jak we wszystkich standardowych hookacha np recent topics i przewijanie w pionie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Spanner

Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.2
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia  
    • Przez Spanner
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
    • Przez Versusx3

Zobacz plik 4umGames.pl - GreenSkin
      Ładny i przejrzysty skin o zielonym kolorze. Nadaje się pod fora wielotematyczne.
      Dodający Versusx3 Dodano 03.05.2015 Kategoria Skiny Wersja forum  
    • Przez Versusx3
      Ładny i przejrzysty skin o zielonym kolorze. Nadaje się pod fora wielotematyczne.
    • Przez Mezir
      Witam, mam do sprzedania konto z licencją IP.Board na, której są kupione aplikacje takie jak: Forums, Blog, Pages. Sprzedaję konto ponieważ jestem drugim właścicielem licencji i nie mam już możliwości jej transferu. Zalecam zakup poprzez allegro, bo bo będzie dla Ciebie dowód, że ową licencję kupiłeś, byś w późniejszym czasie nie bał się o to że Cię w jakikolwiek sposób oszukam. 
      Licencja jest aktywna do 21 grudnia 2016.
      Cena jak mnie interesuje, to 400 PLN
      Kontakt PW tu na forum, GG: 1010467, TeamSpeak: ts-pl.pl (pytaj o administratora Glyph)
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.