Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Fafan

Pytanie problem z avatarem.

Pytanie

Witam mam problem bo zmienilem już domene i myśle że przez to załapał mi sie błąd. A dokładniej to wgrywam avatara którego wcześniej miałem i działał a teraz go wgrywam i nie mam go a wszystko dobrze robie chyba. Jak już wgram avatar to białe pole. A po za tym nad forum pojawia sie napis taki szary w ramce kto napisał ostatni post. Jak to naprawić?

ss: http://screenshooter.net/6917298/awifoxq

10 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

A czy w ACP zaktualizowałeś domenę w general settings ścieżka Upload URL ?

• 0

A co tam w linku robi forum, skoro pod spodem masz napisany adres bez /forum :)

• 0

No a ja tu nic nie widze xD Sory jakoś nie ogarniam. Ogólnie miałem problem z podpięciem domeny itp. z ustawieniem ponieważ była już strona i inna domena na tym forum. I było przekierowanie na forum takie: domena.pl/forum i przechodziło sie z portalu. A teraz jak chciałem ustawić domene i ją podpinałem do public_html to mi na portal szła. To dałem do public html > forum . I wtedy mi poszła domena na forum ;p

• 0

A no to jak masz tak namieszane, to to niekoniecznie błąd forum. Ja piszę tylko to co widzę w ACP na screenie i jest to błędny adres :)

• 0

Pod polem Upload URL pogrubionym tekstem masz napisane co wykrywa forum i pod jakim adresem działa forum

• 0

Edit i nic to nie zmieniło nadal z avatarami problem, ma pan jeszcze jakiś pomysł co nie tak może być?

• 0

Ok dziękuje problem rozwiązany. w tym polu upload url dałem przywróć domyślną wartość i skopiowałem adres proponowany z dołu i wkleiłem i jakoś poszło. Dzięki za pomoc można już zamknąć.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.