Skocz do zawartości
Spanner

Kanały developerskie na forum

Polecane posty

Ponieważ forum się rozwija a aplikacji powstaje coraz więcej postanowiłem uruchomić 2 kanały informacyjne dla użytkowników.

Pierwszym kanałem jest specjalne forum w którym będą prezentowane najważniejsze informacje o aplikacjach np. informacje o nowych wersjach produktów. Forum to nosi nazwę: Informacje Developerskie i dodatkowo dla tego forum został także uruchmiony specjalny kanał RSS abyście mogli być na bieżąco ze wszystkim. A tutaj znajdziecie feed.png Kanał RSS

Drugim kanałem informacji jest specjalny blog, na którym będą zamieszczane wpisy dotyczące prac na kolejnymi wersjami różnych dodatków, a także opisujące zmiany w tych wersjach. Blog nosi nazwę: IP.Board Apps DEV Blog. Dla tego blogu także został uruchomiony feed.png Kanał RSS

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Jak wiecie lubię dzielić się swoją wiedzą. Do tej pory robiłem to na łamach różnych blogów. Postanowiłem jednak wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i tworzyć więcej treści, która jest Wam potrzebna na łamach tego portalu. Będą to za równo wpisy w postaci filmów czyli różnego rodzaje wideotutoriale jak i wpisy klasyczne, tekstowe. Wszystkie wpisy będą umieszczane w ramach bloga:
      Już teraz na blogu możecie zobaczyć i przeczytać wpisy na temat tworzenia własnego modelu komentarzy w aplikacji dla IPS Community Suite 4, zmianie kodowania znaków w bazie danych i wiele więcej.
    • Przez Spanner
      Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
    • Przez Spanner
      Ponieważ ostatnio coraz więcej jest prowadzonych prac nad różnymi aplikacjami dla IP.Board postanowiłem uruchomić specjalny blog, na którym będą prezentowane nowości związane z nowymi aplikacjami. Blog ten będzie służył tylko i wyłącznie informowaniu i opisywaniu dodatków do IP.Board więc nie znajdziemy tutaj informacji na temat działania forum lub innych tego typu rzeczy :)

Mam nadzieje, że będziecie brać czynny udział w życiu tego bloga :)
    • Przez Spanner
      W ostatnim czasie postanowiłem odświeżyć trochę mój blog i tak powstała nowa jakość informacji o IP.Board.

Na blogu staram się pisać w miarę regularnie i zazwyczaj piszę o IP.Board więc jeśli ktoś jest chętny to zapraszam serdecznie do oceniania/odwiedzania/czytania i komentowania :)

Adres: IP.Board DEV blog
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.