Skocz do zawartości
Spanner

(DB30) Reputation History

Polecane posty

W przygotowaniu jest aplikacja umożliwiająca śledzenie historii reputacji.

Podstawowa funkcjonalność:

• Globalna historia za który post kto dostał repa dodatniego / ujemnego (v. 1.0.0)
  • W widoku profilu będą 2 zakładki:
    • Komu daliśmy repa (v. 1.1.0)
    • Kto nam dał repa (v. 1.1.0)

[*]Hook ostatnie X reputacji kto dał za jakiego posta (v. 1.1.0)

[*]Hook ostatnie X reputacji kto dostał za jakiego posta (v. 1.1.0)

[*]Uprawnienia, które grupy mogą oglądać reputacje (v. 1.1.0)

[*]Czy mają być wyświetlane tylko pozytywne, tylko negatywne czy i takie i takie reputacje (v. 1.1.0)

[*]Top lista najczęściej oceniających (v. 1.1.0)

[*]Top lista osób, które otrzymały najwięcej repów (v. 1.1.0)

[*]Panel admina

Czy ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje co wartałoby dodać ??

Podstawowa funkcjonalność została zrealizowana. Obecnie trwają testy historii. W kolejnej wersji będą wprowadzone zmiany widoku profilu i coś jeszcze :)

Szczerze to nie przypuszczałem, że ktoś się interesuje tą aplikacją, bo żadnego odzewu nie było :) ale jeśli się interesujesz to myślę że w tym tygodniu zaczne prace nad kolejną wersją.

Szczerze to nie przypuszczałem, że ktoś się interesuje tą aplikacją, bo żadnego odzewu nie było :) ale jeśli się interesujesz to myślę że w tym tygodniu zaczne prace nad kolejną wersją.

Pewnie że się interesuję, bo naprawdę fajna modyfikacja :) i warto ją dodać na http://community.invisionpower.com/resources/community.html :)

Edytowano przez Aniol

Będzie tam dodana, w sumie nie wiem czemu nie dodałem tej wersji, chyba dla tego, że miałem ją rozwinąć jeszcze trochę i zapomniałem o tym

Będzie tam dodana, w sumie nie wiem czemu nie dodałem tej wersji, chyba dla tego, że miałem ją rozwinąć jeszcze trochę i zapomniałem o tym

to rozwijaj bo ja ja tez uzywam :)

To fajnie. Można jeszcze zgłaszać propozycje funkcjonalności jeśli coś miało by być wprowadzone :) w tym temacie, lub w bug trackerze

Można jeszcze zgłaszać propozycje funkcjonalności

sam tego chciales :D jeszcze dzis lub jutro sie dowiesz :P

Spoko. Jak widzisz już część funkcjonalności dodałem co można zobaczyć w pierwszym poście po opisie w której wersji co się pojawiło :)

nie wiem czy innym byloby to potrzebne wiec bede pisal pod siebie co mi by pasowalo

a wiec z pewnoscia historia user-user wiec np:

Duke_ dla Spanner 130+

Kombajn dla Spanner 90+

Spanner dla Duke_ 50+

Spanner dla Vader 30+

np do 10-20 pozycji aby pozbyc sie na forum tzw kolek wzajemnej adoracji ktorzy daja sobie + za usmiechnieta emotke

mysle, ze taki podglad histori reputacji nie tylko mi przyda sie

Edytowano przez Duke_

Pomyślimy nad tym, bo nie mam narazie pomysłu jakby to zrealizować. Chyba tylko ręczne rzeźbienie wchodzi w grę

mozna by jeszcze dodac taka ciekawostke statystyk aby np co 100 reputacja widniala z pogrubionym drukiem :)

repj.jpg

mozemy przyjac, ze zaznaczona reputacja jest 400 reputacja na forum i powinna byc jakos wyrozniona, np pogubiony text albo zmieniony kolor tla jak przy tematach do zatwierdzenia i gdzies np upchac to, ze jest to 400 reputacja

jest jeszcze jedno nad czym kiedys myslalem a mianowicie:

rep2b.jpg

zauwaz, ze pio72 dal po dwie + reputacje dla Kombajna i dla mnie a wyrzucilo je kazda z osobna a lepiej by bylo gdyby bylo mniej wiecej tak:

pio72    -    IPB, dziurawy ser (PID: 7218)   -    Duke_      -    Wczoraj, 20:29    -   [2]
pio72 - IPB, dziurawy ser (PID: 7218) - Spanner - Wczoraj, 20:29 - [1]
pio72 - IPB, dziurawy ser (PID: 7218) - Kombajn - Wczoraj, 20:29 - [2][/code]

w tym momencie zaoszczedzamy miejsca, inaczej to wyglada gdy pokazuja sie inne cyferki niz same 1 i scroll w myszce tak nie cierpi :)

Edytowano przez Duke_

repj.jpg

mozemy przyjac, ze zaznaczona reputacja jest 400 reputacja na forum i powinna byc jakos wyrozniona, np pogubiony text albo zmieniony kolor tla jak przy tematach do zatwierdzenia i gdzies np upchac to, ze jest to 400 reputacja

OK, zatwierdzone :), tzn to już prędzej zostanie zrealizowane, ale zobaczę jeszcze, bo nie chciałbym wykonywać dodatkowych zapytań zbytnio, ale jak mówię zobaczymy :)

rep2b.jpg

zauwaz, ze pio72 dal po dwie + reputacje dla Kombajna i dla mnie a wyrzucilo je kazda z osobna a lepiej by bylo gdyby bylo mniej wiecej tak:

pio72    -    IPB, dziurawy ser (PID: 7218)   -    Duke_      -    Wczoraj, 20:29    -   [2]
pio72 - IPB, dziurawy ser (PID: 7218) - Spanner - Wczoraj, 20:29 - [1]
pio72 - IPB, dziurawy ser (PID: 7218) - Kombajn - Wczoraj, 20:29 - [2][/code]

w tym momencie zaoszczedzamy miejsca, inaczej to wyglada gdy pokazuja sie inne cyferki niz same 1 i scroll w myszce tak nie cierpi :)

To akurat jest bez sensu, bo tutaj masz napisane za który post jest reputacja, a skoro od jednej osoby otrzymałeś plusa za 2 różne posty to powinny być 2 wpisy :)

a jesli x osob oceni ten sam post to powinno to np wygladac tak:

pio72, Kombajn, Spanner    -    IPB, dziurawy ser (PID: 7218)   -    Duke_      -    Wczoraj, 20:29    -   [3]

a niestety tez pokazuje po jednym od kazdego z osobna, no rozumiem, ze jesli bylby to minus to juz wiadomo ze osobno

Edytowano przez Duke_

zjednej strony masz rację, a z drugiej nie do końca :) bo historia to historia i repa w tym samym czasie nie dali :P

zjednej strony masz rację, a z drugiej nie do końca :) bo historia to historia i repa w tym samym czasie nie dali :P

no tak, roznica w tym momencie jest tylko w czasie ale wg. mnie w reputacjach nie chodzi o czas tylko kto komu i za co :)

nie kazda historia jest prawdziwa co wyszlo po latach nauki w szkole :P

ale wystarczy juz OT w tym temacie :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.