Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
number

Ip board co i jak :D

Polecane posty

Witam.

Otóż mam zamiar kupić,IP BOARD i chciałbym aby mi ktoś wytłumaczył na czym to polega :D,a mianowicie kiedy już przeleje pieniądze sprzedającemu to co on musi mi dać ? drugie pytanie czy muszę jakieś konto posiadać na supporcie.

To tyle z mojej strony :D

Dostęp do IPS. Nie polecam kupowania licencji od poprzednich właścicieli, bo tak naprawdę nie wiadomo co z z nią się dzieje. Lepiej dołożyć parę złotych i mieć pewność, że otrzymasz, to co zakupiłeś.

Wystarczy, że dostaniesz dostęp do panelu na stronie IPS'u i będzie to dostęp na Twój email i Twoje dane a nie na kogoś. Tak jak pisze @BOSS lepiej dopłacić parę groszy i kupić najlepiej nówkę, chyba, że masz jakieś sprawdzone źródło z używanymi...

No nie mam :D, hmmm ale za 250 zł jak kupię wygasłą licencję to będę musiał przedłużać ją?

Tak, musisz ją przedłużyć czyli +25$ jeśli chcesz zmienić dane właściciela licencji to to także kosztuje, nie pamiętam tylko ile

Tak koło 25&  ,czyli reasumując to bardziej się opłaca kupić oryginalną wersję? ,wygasła kosztuje jakieś 300 zł + 25$ to jest jakieś 375 zł ,hmmm 

Na to pytanie musisz sobie już sam odpowiedzieć co Ci się bardziej opłaca :)

Może z tego tematu też się czegoś dowiesz: http://www.ipsbeyond.pl/topic/7072-opowieść-o-ipboard/

Sumując:

- 250zł wygasła licencja na czyjeś dane

- Odnowienie abyś mógł pobrać IPB, aktualizacje, aplikacje i przypisać licencję do swojej domeny chyba to +25$ (80zł na dziś)

- Transfer licencji na swoje dane + 20$ (65zł na dziś)

Razem 395zł i ryzyko, że zostaniesz wykiwany.

To wszystko nie takie proste, trochę roboty.

Przy zakupie od IPS unikasz wszystkich problemów i zagrożeń, ale płacisz ok 100zł więcej.

Edytowano przez Kombajn

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.