Skocz do zawartości
  • 0
Dexterx

Jak zainstalowac spolszczenie?

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witam,

Po zainstalowaniu skryptu forum chciałem spolszczyć wersję wg pakietu pobranego z tego forum. 

W panelu APC w sekcji zmiany języka importowałem plik language.xml. Niestety skrypt oddał mi następująca informację:

cyt:

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in admin_core_languages_manage_languages::imprtFromXML() called at [/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php:2503], in admin_core_languages_manage_languages::imprtFromXML() called at [/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php:166], in admin_core_languages_manage_languages::doExecute() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:306], in ipsCommand::execute() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:120], in ipsController::handleRequest() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:65], in ipsController::run() called at [/admin/index.php:39]

W english wszystko chodziło jak nalezy, teraz nawet panel nie wyświetla się poprawnie..

SQL ustawiony na UTF8

Możecie poradzić?

• 0

Po trzykrotnym wgrywaniu (pojedynczymi paczkami) dwa poszły bez problemu : members i forum, natomiast core - ten sam błąd...

Teraz mam tak : forum po polsku, ACP po polsku a w zakładce języki widzę tylko j. angielski. natomiast j.polskiego nie ma..

• 0

Masz kijowy serwer i łapiesz się na limity cpu...

Serwer mam w home.pl nie wiem czy dobry, może internet mam wolny

Czy wgranie pliku przez ftp i późniejszy import może rozwiązać sprawę? Jeśli tak to do którego katalogu wgrać plik.

admin/aplication/core/modules_admin/languages ?

Dziękuję za odpowiedź.

• 0

ja mam za to taki problem:

There was no language pack information in the file you uploaded

wersja 3.4.2

i spolszczenie jest z tego forum.

• 0

Możesz spróbować wgrać plik na ftp do katalogu /admin i podać jego nazwę w formularzu importu :)

• 0

U nas na 3.4.4 to samo nie idzie wgrać spolszczenia :D

Po jakimś czasie wywala do strony głównej forum.

• 0

To jest związane z jakimiś limitami. Musiałbyś zapytać admina serwera co jest nie tak. Dodatkowo Wy macie iso, więc paczkę, która jest w utf skrypt musi przekonwertować na iso i to zajmuje też czas i zasoby procesora

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.