Jump to content
TeeZ

While / foreach dla zakładek ipb

Recommended Posts

Hej,

A więc tak, znowu odnośnie tej zakładki. Mam straszną głupawkę, a dokładniej :

Pobieram dane z bazy -> LIMIT 10 -> Chcę to odczytać w taki sposób:

$o = mysql_query("zapytanie nanana");
while($row = mysql_fetch_array($o){
$s .= 'Nick: $row['name']';
}

return $s;

I wyświetla tylko 1 wynik.. Próbowałem return w while i to samo.. Zamiast while dawałem foreach, również to samo. O co chodzi? Rekordów na pewno jest więcej niż 10 ( ponad 80 000 ).

//EDIT

Dodam jeszcze, że przed tym mam np. $s = 'cos tam'; $s .= 'cos tam2'; itp. Ale mimo tego, nawet jak zmienie to $s w środku to nadal pobiera tylko 1 rekord, tak jakby tego while w ogole nie było.

Edited by TeeZ

Dane sa pobierane z innej bazy.

to można utworzyć nową instancję klasy :P

Ogólnie to co napisałeś w pierwszym poście jest ok składniowo i nie powinno powodować błędów

Jak wroce do domu, podesle Ci na pw kod. Moze gdzies wyzej znajdziedz blad. Nie chce go pokazywac publicznie, mimo tego, ze to robota na 15min. Pasuje Ci? Nie chce sie narzucac na sile. ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.