Skocz do zawartości
pio72

posty usera

Polecane posty

pio72    26

User usunął swoją część postów, miał uprawnienia.

Chciałbym je odzyskać na forum, bo wygląda fatalnie.

Mam kopię z jego postami, ale nie moge całej nadpisac bo nie będzie postów innych userów.

Jak przywrócić tylko jego posty?

Spanner    4247

Jedyne co mi przychodzi do głowy to otwierasz kopie bazy np w notepad++ usuwasz wszytko prócz wpisów w ibf_posts a następnie we wpisach, które zostaną usuwasz wszystkie, które nie są związane z danym userem. to co zostanie należy wgrać przy użyciu phpMyAdmina

pio72    26

Jedyne co mi przychodzi do głowy to otwierasz kopie bazy np w notepad++ usuwasz wszytko prócz wpisów w ibf_posts a następnie we wpisach, które zostaną usuwasz wszystkie, które nie są związane z danym userem. to co zostanie należy wgrać przy użyciu phpMyAdmina

Dawidzie, czy to spore ryzyko?

Mogę zaliczyć wpadkę?Czy raczej robota pewna i spokojna?

Wgranie na czym polega? Jak to wykonać?

Edytowano przez pio72

Spanner    4247

skoro wpisów w bazie nie ma to wpadki nie zaliczysz, bo jeśli przez pomyłkę np. zostanie Ci jakiś wpis innego użytkownika i ten post będzie na forum, to podczas wgrywania dostaniesz błąd, że zduplikowałeś ID posta i nie można wgrać danego wpisu. Czy użytkownik usunął tylko swoje posty, czy tematy także ?? bo jeśli tematy też, to jeszcze trzeba do ibf_posts dodać tabele ibf_topics.

Wgranie polega na tym, że wpisy, które Ci zostały po oczyszczeniu kopii zapisujesz np. jako posty.sql. Następnie logujesz się do PHPMyAdmina, przechodzisz na zakładkę importowania, wybierasz plik z dysku i dajesz importuj i jeśli nie będzie jakiegoś błędu to zobaczysz komunikat dodano xxx wpisów do bazy. A jeśli coś będzie nie tak to zobaczysz błąd, który Ci powie co jest nie tak.

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.