Skocz do zawartości
  • 0
rusek

Call to a member function ucpFormNewChar() on a non-object

Pytanie

Witam, mam problem z pewnym skryptem, który dostałem od kolegi, postanowiłem go użyć celach naukowych :D. Obecnie mam problem z tym publickiem wywala mi błąd Fatal error: Call to a member function ucpFormNewChar() on a non-object in /var/www/admin/applications_addon/other/clan/extensions/usercpForms.php on line 108. Używam wersji IP.Board 3.2.3 bo na innych wersjach nie działa, z tego kodu rozumiem, że (na mój rozum), kod pobiera templatki z bitu skin_aca z ucpFormNewChar i pokazuje wiadomości, cholera nie wiem jak to rozwiązać. Czy mógłbym liczyć na jakąś pomoc? Z góry bardzo dziekuję za próby pomocy mi.
KOD:

public function formNewCharacter($messages=array())
{
$this->registry->output->getTemplate('skin_aca')->ucpFormNewChar($messages); 
}

Edytowano przez rusek

1 odpowiedź na to pytanie

Polecane posty

• 0

Dokładnie. Wejdź do ACP -> SKiny & Języki -> Narzędzia skinów -> 3 sekcja zaznacz zamienniki, html i css w 2 kolumnie zaznacz swoją aplikację. Wykonaj. Wejdź w to samo miejsce i w pierwszej sekcji odbuduj wszystkie skiny. Jeśli aplikacja jest prawidłowa to po tym zabiegu będziesz miał wszystkie bi i nie będzie wspomnianego błędu

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.