Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Sorael

Error 500

Pytanie

Witam wszystkich

Od czasu zmiany na nowy serwer tj. rok czasu przy dodaniu załącznika który waży więcej jak 50 kb, lub wrzucaniu zdjęcia na upload plików (testowałem 2 różne) wywala mi błąd error 500. Posiadam vps niezarządzany z którego jestem mega zadowolony bo chodzi jak złoto. Irytuje mnie jednak ten problem.

Na pewno: 

- Nie jest to wina aplikacji żadnej

Zwiększone zostało w php.ini:

max_execution_time

max_input_time

memory_limit

upload_max_filesize

post_max_size

Hosting:

zwiekszylem wartosci za to odpowiedzialne ale bez dobrego wyjscia błędów na ekran wiele nie powiem, gdyż ten skrypt praktycznie nic nie loguje i nie wiem czym to moze byc spowodowane

Sprawdzałem error.log - 0 kb pusty folder, chmody prawidłowe. Jak nakierować adminów serwera?

Edytowano przez Sorael

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jeśli możesz ustawiać przez .htaccess konfigurację php to ustaw sobie takie coś:

php_value error_reporting -1
php_flag display_startup_errors on
php_flag display_errors on
php_flag log_errors on
php_flag track_errors on
php_value error_log  /KATALOG/PHP_errors.cgi

gdzie KATALOG to pełna ścieżka do Twojego folderu z forum czy gdzie tam chcesz logować

• 0

Wrzucilem i wywalilo na glownej ten sam blad error 500.

• 0

no to w php.ini musisz włączyć logowanie wszystkich błędów to pewnie coś zapisze...choć w moim przypadku to nic nie pomogło :/ Ale ja mam pętle

• 0

Problem rozwiązał Marek607 z Biznes-Host.pl. Bardzo dziękuję za pomoc. Zamówiłem u Pana Marka konto na https://backupftp.pl/ po ogłoszeniu na forum i  zapytałem czy jest szansa pomocy. 

Można zamknąć.

• 0

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.