Jump to content
TeeZ

Lista sieci serwerów i gier Counter-Strike

Recommended Posts

Witam!

Na wstępie oznajmię, że jestem przykładem osoby, która wiedzę zdobywa dzięki wujkowi google. Jako dowód jest niżej wymieniony projekt, którego pracę zacząłem nie wiedząc nawet jak zintegrować logowanie ze stroną.

Ok, jak wiedzą osoby z tej tematyki, taki skrypt posiadają giganty typu http://serwery.wiaderko.com , które za jego zawartość życzą sobie 15 000 zł [!] ( Pisałem do autora, peku33 ). Sam zawsze marzyłem o stworzeniu czegoś podobnego. Po to zacząłem uczyć się PHP. Pracę nad skryptem rozpocząłem od czwartku. Aktualnie :

• Panel rejestracji
  • Panel logowania na sesjach
  • Szablon IPB
  • Dodawanie sieci wraz z zabezpieczonymi inputami przed błędną zawartością
  • Eksportowanie wyników na stronie głównej,
  • Eksportowanie wyników w panelu dla użytkownika, który dodał sieć,
  • Możliwość usuwania, edytowania danych sieci przez właściciela ( wszystko na sesjach )
  • Dodanie podstron typu servers.php?id=IDserwera na ktorym widnieją dane sieci
  • System komentarzy do sieci dla zwyklych użytkownikow oraz edycja i usuwanie,
  • System newsow dla administracji,
  • System czlonkowstwa, każdy może dojść do sieci jako gracz oraz odejść z niej,
  • Pokazywanie w poupie czlonków danej sieci
  • Uprawnienia dla użytkowników. Tylko zalogowani mogą dodawac itp
  • Blokada przed usuwaniem / edytowaniem serwerów przez osoby do tego nieuprawnione,
  • Automatyczne ustawienie szerokości i wysokosci wgranego loga,
  • Podliczanie rekordów

Oraz wiele, wiele więcej. Dla niektorych to mało, dla mnie jest to ogromny sukces, bo jak wcześniej pisalem, nie znałem się na PHP kompletnie nic!

Czas na screeny :

48332647242533878682.png

06958401131688783797.png

65448474297389566050.png

53599093536932195555.png
40699731693890402753.png

86060155478136973792.png

80266907410970609917.png

96904187249517557547.png
92711976067881957374.png

40431703202093209949.png
24267056291524940187.png

• Like 1

Szczerze, nie mam pojecia. Nic nie robilem pod tym katem, oprocz blokad na np. edycje danych przez osoby nieuprawione.

I na to przyjdzie kolej, nie spieszy mi się z wydaniem. Nie chcę robić bubla na siłę, tylko aby był. Chcę zapiąć wszystko na ostatni guzik :)

36636442433977531448.png

Zmiany, zmiany!!

Dodane 7 poziomów promowania :
0 - nic
1 - pogrubienie
2 - podkreślenie
3 - oba
4 - promowanie
5 - promowanie z pogrubieniem
6 - promowanie z podkreśleniem
7 - wszystko

Screeny :

96480610776721884029.png
61387963750985463977.png

Jak już wspomniałem na jednym forum aplikacja może być ciekawa jednakże pewnie będzie nieco droga :) Ile tak mniej więcej określasz przewidywaną sumę? Myślałeś w ogóle nad tym? :P

Swoją droga fajnie jakbyś dorobił dodatkowo inne serwery jak chociażby rozchwytywany Minecraft :)

Co do ceny.. myślałem, ale na razie nie zdradzę. ;)

minecrafta mógłbym dodać, ale.. skrypt jest oparty o gameQ, nie wiem czy są jakieś 'dodatki', aby umożliwić jego dodanie.

Z serwerami Minecraft miałbyś więcej klientów którzy by to zakupili. Pomyśl nad tym :) Poza tym można jakieś live demo zobaczyć? :>

Live: http://serwery.pro-gamming.pl/new

Login: teez

haslo: 1234

Ale.. Serwery sie nie odświeżają, bo nie nałożyłem jeszcze crona, więc wykresy itp na razie są nieczynne. :)

93040553117710965327.png

Także pierwsze co się już mi narzuca to to abyś zrobił wyszukiwarkę jak normalnie IP.Board ma :P Tak żeby była możliwość wpisania słów kluczowych oraz wybrania serwera gry. Widzę że wszystko kończy się *.php a pliki są Polskie. Fajnie by było aby te pliki były po Angielsku(lepiej to wygląda po prostu - silnik zagraniczny z zagranicznymi plikami to i te pliki mogłyby być) oraz przyjemne linki takie jak np localhost/serwery/contact zamiast localhost/serwery/kontakt.php/contact.php - rozumiesz o co mi chodzi :P Dla estetyki panel logowania w JS mógłbyś zrobić oraz "Przejdź do góry" płynniej :) To tyle jak na chwilę obecną :P

Także pierwsze co się już mi narzuca to to abyś zrobił wyszukiwarkę jak normalnie IP.Board ma :p Tak żeby była możliwość wpisania słów kluczowych oraz wybrania serwera gry. Widzę że wszystko kończy się *.php a pliki są Polskie. Fajnie by było aby te pliki były po Angielsku(lepiej to wygląda po prostu - silnik zagraniczny z zagranicznymi plikami to i te pliki mogłyby być) oraz przyjemne linki takie jak np localhost/serwery/contact zamiast localhost/serwery/kontakt.php/contact.php - rozumiesz o co mi chodzi :p Dla estetyki panel logowania w JS mógłbyś zrobić oraz "Przejdź do góry" płynniej :) To tyle jak na chwilę obecną :p

Co do wyszukiwarki hm.. Mógłbym to zrobić, nawet myślę nad tym, nie jestem aktualnie na laptopie, gdzie mam pliki, ale później to przetestuję.

Angielska wersja plików? Pierw muszę wywalić końcówki .php i sprawdzić jak zmienić serwery.php?id=1 na np. serwery/1 , ale sądzę, że to nic trudnego, za pewne kilka linijek w htcaccess. 

Panel logowania w JS.. Nie znam się kompletnie na JS, nie wiem jaki efekt miałbym uzyskać, może zarzucisz jakimś przykładem?

Jak już to servers/1 a nie serwery/1 - tak dla kosmetycznej estetyki :p

Jeśli chodzi o panel logowania to chodzi mi konkretnie o taki jak jest w oryginale stylu IP.Board - po prostu że po kliknięciu wyskakuje okienko z logowaniem :)

Edited by Mario14125

Nie wiem jak wyciągnąć z ipb popoup ( okienko ). 

Na koniec zobaczę. :)

Aktualnie priorytetem jest panel admina :

80221840020333777709.png

69481567714233422981.png

Kontakt skończony:

Fazy :

• Gracz dodaje nowe zgłoszenie

• Status "nowe zgłoszenie"

• Admin sprawdza, odpisuje ( w panelu admina )

• Status "uzyskana odpowiedź"

• Gracz odpisuje

• Status "nowe zgłoszenie"

Gracz & Admin mogą zamknąć zgłoszenie ustawiając status na
"Rozpatrzone" uniemożliwiajcy wysyłanie nowych odpowiedzi w tym
zgłoszeniu.

Screeny :

46264939009988690119.png

21136649830417769585.png

89522464424517685457.png

Proszę proszę, widzę zrobiłeś angielskojęzyczne słowa by to lepiej wyglądało i przyjazne linki :) Gratuluję, jak z tym panelem logowania? Działa coś?

+/- dla takiej poprawnej Polszczyzny, słowo Online w statystykach na stronie głównej można zamienić na Dostępne - jak widać jestem drobiazgowy :D

Co z panelem logowania? :P Wszystko działa jak należy, aktualnie zrobiłem sobie małą przerwę aczkolwiek w ostatnim czasie zrobiłem wiele zmian, choćby dodałem profile użytkowników, mam zamiar dodać prywatne wiadomości oraz dodawanie do znajomych i inne duperele. W edycju profilu można uploadować również avatar, zmieniać dane personalne itp.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.