Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
pio72

zmiana szerokości forum

Polecane posty

Witam,

zmieniam sobie szerokośc forum tak:

ACP > LOOK & FEEL > skin >> Edit Stylesheet (CSS Advanced Mode)

#ipbwrapper{

margin: 15px auto 20px auto; /* centers the box, no matter the overall width, also applies a 20px gap at the top and bottom of the board */

text-align: left; /* re_aligns text to left second part of two part MSIE centering workaround */

/* EDIT THIS TO CHANGE THE WIDTH OF THE BOARD -> 960px is a common fixed resolution size */

width: 1000px;

regulując wartość:

width: 1000px

Ale to powoduje że zmienia się szerokość forum, a nagłowek,logo pozostaje bez zmian niestety. W którym miejscu moge zmienić również szerokość nagłowka forum....

Edytowano przez pio72

bo header zapewne nie jest ujęty w tego diva, wejdź do ACP > LOOK & FEEL > skin -> Edit Board Header & Footer Wrapper i tam masz zapewne coś takiego:

</head>
<body>
<% BOARD HEADER %>
<div id="ipbwrapper">[/html]

Zamień to na:

[html]
</head>
<body>
<div id="ipbwrapper">
<% BOARD HEADER %>

i będzie grać :)

proszę bardzo

Dawidzie, za dobrze chciałem i teraz mam problem. Nie wziąłem pod uwagę starych monitorów i ludziom sie forum rozjechało. Jest za szerokie.

Jak zrobić i co wpisać by było uniwersalne dla wszystkich, co gdzie zmienić jakie % wpisać. Prześledz cały temat, będziesz wiedział co zmieniałem i gdzie :)

mam teraz tak:

#ipbwrapper{

margin: 15px auto 20px auto; /* centers the box, no matter the overall width, also applies a 20px gap at the top and bottom of the board */

text-align: left; /* re_aligns text to left second part of two part MSIE centering workaround */

/* EDIT THIS TO CHANGE THE WIDTH OF THE BOARD -> 960px is a common fixed resolution size */

Edytowano przez pio72

jeśli chodzi o bardziej uniwersalną rozdzielczość to zamień

na np:
width: 98%;

Efekt będzie podobny a nikt nie powinien mieć problemów

Proszę bardzo

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.