Skocz do zawartości
cichy

Splszczanie modow

Polecane posty

Witam

Mam takie pytanie mam np.

Moda online today list i jest po angielsku jak i np. system upload.

Gzie moge znaleść pliki do tego zebym sobie ogl zedytowac i spolszczyc samemu ?

pozdrawiam cichy.

Ps.

A jest taki mod jak baner system ?

Witaj, jeśli chodzi o spolszczenie to wszystko co nie jest spolszczone możesz spolszczyć w ACP -> Skiny & Język -> Manage Languages i tam wchodzisz w język polski i wszystko będzie :) jakby coś to pisz to pomogę.

Jeśli chodzi o banner system to o jaki Ci chodzi, czy coś jak mam na forum.elektronika.xorg.pl ?? czy coś innego może?

cos takiego jak bylo na ipb 2.3.x ze z poziomu acp ddawalem se banery i sie rotowaly jak i samoistnie dopasowywal rozmiar podawales nazwe adres strony ilosc tabel i wierszy.

a powiedzmi jeszcze do tego jak dodac w bicie skina np Regulamin zeby byl kolo tych glownych jak forum shoutbox kalendarz.

No a spolszcenia szukalem w acp ale widzialem glowne pliki tylko

regulamin standardowo dodaje się tak jak na tym forum obok "zobacz nową zawartość"

Co do reklam to tego typu modu jeszcze nie widziałem do ip.board 3, ale jak już to ja polecam OpenX w którym sobie robisz różne kampanie, klientów itp itd i możesz zarządzać tak jak tylko chcesz nimi a w skinie wstawiasz w miejsce gdzie chcesz reklamę prosty kod JS :) Jeśli chcesz koniecznie przenieść regulamin to ACP -> Skiny & Język -> dany skin -> Główne Szablony -> globalTemplate

znajdź:

<if test="showhomeurl:|:$this->settings['home_url']">
<li id='nav_home' class='left'><a href='{$this->settings['home_url']}' title='{$this->lang->words['homepage_title']}' rel="home">{$this->settings['home_name']}</a></li>
</if>[/html]

i dodaj poniżej:

[html]
<if test="siteruleslink:|:$this->settings['gl_show'] and $this->settings['gl_title']">
<li id='board_rules' class='left'><a href='<if test="ruleslink:|:$this->settings['gl_link']">{$this->settings['gl_link']}<else />{parse url="app=forums&amp;module=extras&amp;section=boardrules" base="public"}</if>'><if test="siterulestitle:|:$this->settings['gl_title']">{$this->settings['gl_title']}<else />{$this->lang->words['board_rules']}</if></a></li>
</if>

i powinno działać :)

Nie dokońca sie chyba dogadaliśmy :D

ja chce sobie dodac link na gozre co prowadzi w dany dzial na forum tak jak na starym ipb co widac na screenie

post-28-1252941226,0561_thumb.jpg

Nie dokońca sie chyba dogadaliśmy :D

ja chce sobie dodac link na gozre co prowadzi w dany dzial na forum tak jak na starym ipb co widac na screenie

no to i tak nie wiele się pomyliłem. daj takie coś:

znajdź:

<if test="showhomeurl:|:$this->settings['home_url']">
<li id='nav_home' class='left'><a href='{$this->settings['home_url']}' title='{$this->lang->words['homepage_title']}' rel="home">{$this->settings['home_name']}</a></li>
</if>[/html]

i dodaj poniżej:

[html]
<li id='board_rules' class='left'>
<a href="{parse url="showforum=ID_FORUM" seotitle="TYTUŁ_SEO" base="public"}" title='OPIS_LINKU'>Regulamin</a></li>

nie próbowałem, ale powinno działać

• Like 1

Gra i trąbi :) thx

dodałem sobie tylko kolorek

<span style='color:#E50000;'></span>

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.