Skocz do zawartości
pio72

załacznik bmp

Polecane posty

pio72    26

Witam,

dlaczego użytkownicy na forum nie widzą załącznika bmp ?

Admin widzi, userzy niestety nie. Proszę o pomoc jak to rozwiązać.

Spanner    4247

Czy problem występuje tylko z plikami bmp? czy może jeszcze z jakimś innym formatem?

Czy coś zmieniałeś w ustawieniach ostatnio, bo sprawdziłem na testowym swoim forum i nie mam takiego problemu

Spanner    4247

to jest naprawdę dziwne, bo nigdzie nikt nie miał takiego problemu i ciężko mi jakoś pomóc jeśli nic więcej nie wiem :(

pio72    26

A może jest tak że w ustawieniach użytkownicy mają zablokowaną opcję odpalania załączników bitmapy??? No jaja normalnie to są.

Spanner    4247

właśnie to jest nie możliwe, bo w ustawieniach albo dajesz możliwość pobierania wszystkich albo nie dajesz w ogóle, przejrzałem teraz opcje i nie znalazłem czegoś takiego, żeby ograniczyć pobieranie do jakichś konkretnych rozszerzeń

pio72    26

Witaj, a to że admin widzi załącznik i może go otworzyć oraz to że admin będąc na koncie usera(testowego) również otworzy załacznik, to Ci nic nie sugeruje?

Edytowano przez pio72

Spanner    4247

a nie instalowałeś jakiegoś moda z ograniczaniem dostępności załączników ?? bo w ustawieniach grup, czy załączników nie ma czegoś takiego jak ograniczenie dostępu do pewnych rodzajów załączników

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.