Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Dziś temat trochę z innej beczki. Czy znacie nowy hosting: http://www.zenbox.pl ? Osobiście testowałem go pod IP.Board, i jeśli ktoś szuka czegoś nowego i o innowacyjnym podejściu to polecam ten hosting. IP.Board śmiga na nim ładnie ;) o czym można przeczytać chociażby na moim blogu.

Osobiście jestem za UNIXSTORM. Używam ich usług od X czasu i nie narzekam. Nowe hostingi są raczej niestabilne i nie wiadomo co w przyszłości im odwali :)

Takie moje zdanie jest na ten temat :)

Oj, jak fajnie by było gdyby moje forum mogło funkcjonować na takich "serwerkach" :)

Niestety bez mocnego dedyka się nie obejdzie.

Ten serwer jak to i inne serwery, BEZ OGRANICZEŃ. Ale limity faktyczne pewnie ukryte, jak to zwykle bywa.

Siądziesz z dużym forum i leżą wszyscy.

Osobiście jestem za UNIXSTORM. Używam ich usług od X czasu i nie narzekam. Nowe hostingi są raczej niestabilne i nie wiadomo co w przyszłości im odwali :)

Z tego co się orientuje to ekipa jest bardzo obeznana w temacie hostingów i przebija administrację unixstorm o głowę. Korzystałem z unixa i nie polecam nikomu.

Oj, jak fajnie by było gdyby moje forum mogło funkcjonować na takich "serwerkach" :)

Niestety ja również o czasach gdzie korzystałem z serwera wirtualnego mogę zapomnieć. Posiadam od roku mocnego vpsa i nie mam żadnych problemów.

No cóż wiadomo, większe fora nie mogą działać na shared'ach, ale dla mniejszych to jest jak najbardziej wystarczający serwer. Ograniczenia są na każdym serwerze, chyba, że masz dedyka, to ogranicza Cię tylko dana maszyna ;)

tak jak moje forum

bez konkretnej maszyny poprostu leze

tak jak moje forum

bez konkretnej maszyny poprostu leze

Forum o maszynach, na maszynie stać musi. :afro:

Ale nie takie jest ten temat ;)

Ten serwer jak to i inne serwery, BEZ OGRANICZEŃ. Ale limity faktyczne pewnie ukryte, jak to zwykle bywa.

Siądziesz z dużym forum i leżą wszyscy.

O nie nie, my nic nie ukrywamy :) Limity techniczne są podane w menu zenbox.pl/specyfikacja.html. Daliśmy je tak wysokie aby właśnie klient mógł patrzeć głównie na UU. 

No cóż wiadomo, większe fora nie mogą działać na shared'ach, ale dla mniejszych to jest jak najbardziej wystarczający serwer. Ograniczenia są na każdym serwerze, chyba, że masz dedyka, to ogranicza Cię tylko dana maszyna ;)

O nie nie :D My w zasadzie nie jesteśmy już sharedem. Na custom planach mamy ofertę po 1 000 000 UU i więcej gdzie w zasadzie backend to od VPS po serwery dedykowane. Klient na froncie widzi zawsze to samo, strony / fora mu śmigają tak samo szybko niezależnie czy ma 5k UU miesięcznie czy dziennie czy na godzinę :) Klientom oferujemy nawet dodatkowo memcached od 512MB w górę itd. itp. :)

O nie nie :) Klientom oferujemy nawet dodatkowo memcached od 512MB w górę itd. itp. :)

jestem ciekaw jak moje forum daloby sobie u Was rade :)

Duke_, zawsze możesz wypróbować z tego co wiem to zenbox oferuje 14 dni testu.

jestem ciekaw jak moje forum daloby sobie u Was rade :)

Zdecydowanie lepiej od Twojego obecnego hostingu jaki by nie był :)

Duke_, zawsze możesz wypróbować z tego co wiem to zenbox oferuje 14 dni testu.

Dokładnie, bez zobowiązań. A jak się zdecydujesz nadal możesz płacić co miesiąc bez umów wieloletnich. Dla nas najważniejsze jest to abyś był zadowolony i zatrzymać Cię chcemy u nas jakością obsługi i wydajnością :)

No coś Ty :D Twierdzisz, że Twój hosting jest najlepszy?

No coś Ty :D Twierdzisz, że Twój hosting jest najlepszy?

Zdecydowanie :D Nie poradzimy nic na to, że nam się udało tak skonstruować ofertę, podejście i środowisko aby było optymalne ;) Przekonaj się sam :)

Nie będę się przekonywał bo Wasz hosting nie uciągnie ani mojego ani Duke'a forum.

Zresztą żaden hosting nie uciągnie takich for.

Ja korzystam od pięciu lat z usług OVH

Nie będę się przekonywał bo Wasz hosting nie uciągnie ani mojego ani Duke'a forum.

Zresztą żaden hosting nie uciągnie takich for.

Ja korzystam od pięciu lat z usług OVH

Nasza oferta od frontu przypomina "zwykły" shared hosting. Od backendu to sandboxy wyposażone w panel i obsługę zawsze taką samą i prostą dla klienta. Technologicznie to od VPS, przez dedyki po klastry mocy obliczeniowej - w zależności od planu.

Obsługujemy fora oparte na IPB z odwiedzinami liczonymi w setki tysięcy, bez najmniejszych problemów. Po prostu odpowiedni plan Custom i przydzielone zasoby + optymalizacja z naszej strony samych serwisów, aby klient płacił optymalnie i był zadowolony :)

OVH nie mówię, że jest złe, ale nie oferuje tej jakości usług, którą my proponujemy. U nas masz optymalne połączenie wydajności, bezpieczeństwa (danych, serwera i środowiska) i obsługi.

Edytowano przez zenbox_pl

Podaj cenę maszyny na wyłączność, powiedzmy niech to będzie - i3, 8GB RAM i z dyskiem minimum 500GB

Panel, chętnie Plesk, ewentualnie ISPConfig

Jaki miesięczny limit transferu?

Support serwera w cenie czy samemu trzeba się bawić?

Edytowano przez Kombajn

Nas interesuje głównie ile masz UU + margines 20-30% i wtedy przygotowujemy Ci ofertę, bez limitu transferu z CPU/Ram do obsługi tego ruchu. Napisz do nas na https://panel.zenbox.pl/submitticket.php?step=2&deptid=1 :) Support i opiekę masz u nas jak każdy klient w cenie :)

Edytowano przez zenbox_pl

No widzisz a mnie zaś interesuje jaką maszynę otrzymam, czy na wyłączność czy nie. Resztę już będę wiedział.

Ja te "bez limitów" już znam bo miałem jazdy z kei.pl i jeszcze jednym (nie pamiętam nazwy)

Gruszki mi obiecywali i też zapewniali, że super oferta i forum uciągnie bez najmniejszego kłopotu a po miesiącu mnie przycięli na 5% zużycia bo forum ich super NIELIMITOWANY serwer zamulało na 90% i kazali wykupić dedyka bo nie odblokują :]

U nas dostajesz to za co płacisz :) CPU / RAM i limity rosną wraz z ilością UU w planach custom i to do wartości kilku rdzeni etc. Odezwij się do nas na PW, podziel się statystykami / ile obecnie płacisz a przygotujemy Ci ofertę.

Dodatkowo my pomagamy również w optymalizacji, zanim w ogóle pomyślimy aby wyciągnąć do Ciebie rękę po więcej. Np. możemy Ci wdrożyć cache czy memcached itd. itp.

Owszem kosztujemy więcej, ale dostajesz duuużo więcej :)

Witam.

@Kombajn ma racje,nie ma to jak wlasna maszynya,hosting,moze i dobry na jakas tam stronke o pierolkach,gdzie odwiedzin jest malo,sam sie przekonalem i bylem w takiej sytuacji jak kolega....

Obiecanki cacanki,a potem..... hmmm,proponujemy serwer deydkowany gdyz.... bla bla bla...

Moze i Zenbox to dobry hosting,ale na pewno nie na moje forum,zwlaszcza ze tematyka taka jaka jest :-)

Kosztujecie wiecej,bo czlowiek dostaje wiecej... rozbawilo mnie to :laugh:

Place duzo za moj serwer,ale wiem co mam.

Pozdrawiam

Trzeba było zacząć od hmm "tematyki" forum, no tak zdecydowanie odpada.

Jak już pisałem mamy strony po 1,5mln odsłon i doskonale u nas sobie radzą. To nas właśnie wyróżnia mamy ofertę dla każdej strony, czy ma parę wejść czy parę milionów.

Co do własny serwer. My nie sprzedajemy Ci tylko "serwera" w rozumieniu parametrów technicznych. Oczywiście jak jesteś adminem to sobie sam wszystko pokonfigurujesz ale u nas masz:

1. Zasoby - czyli to o czym mówisz u siebie jako całości u nas stanowi tylko jeden z elementów oferty.

2. Środowisko - panel, optymalną konfigurację.

3. Wsparcie - 24/7 w obsłudze i bieżących sprawach.

Podczas gdy Ty mówisz tylko o jednym aspekcie. Oczywiście nie mówimy, że jesteśmy najtańsi tylko, że do nas przychodzisz gdy chcesz prowadzić swoją stronę i mieć święty spokój z aspektami technicznymi i mieć pełne wsparcie w bieżącej obsłudze i na wypadek zdarzeń losowych jak kwestie backupów czy bezpieczeństwa DDoS itd. itp.

Nie jesteśmy alternatywą dla budżetowych pc z ovh z administracją raz na miesiąc albo przez znajomego tylko dla ludzi szukających kompletnego środowiska pod obsługę konkretnych projektów które mają zawsze działać i z największą wydajnością niezależnie od czynników zewnętrznych.

to poprosze tak z pierwszego rzutu oka oferte za takie statystyki

post-817-0-14353800-1356025501_thumb.png

dlaczego przelicza cuda ?

dlaczego przelicza cuda ?

Tutaj musiałby się wypowiedzieć programista / administrator ale np. w obrębie jednej podstrony te samo wejście potrafi zaliczyć jako 3-10. Porównaj sobie z wynikami GA itp. to od razu widać kolosalną różnicę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez MyDevil
      Black Friday & Cyber Monday 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w Black Friday oraz Cyber Monday 2018 na MyDevil.net!
      https://www.mydevil.net/oferta.html

Od 22.11.2018 godziny 23:59 do 26.11.218 23:59 (poniedziałek) wszystkie nowe jak i przedłużane konta hostingowe pakietów: MD1, MD2, MD3, MD4 oraz konta VPN kosztują 30% mniej!
      Promocji podlegają zamówienia i odnowienia na okresy: 1, 6, 12 miesięcy (i wielokrotności okresów).

W trakcie promocji również działa program partnerski, więc zapraszamy do dzielenia się swoimi kodami polecającymi ze znajomymi. Korzystający z kodu dzięki temu otrzymuje dodatkowe 20% zniżki za pierwszy okres (w przypadku testowego okresu za drugi), a właściciel kodu otrzymuje 20% w formie wPLN i 10% z odnowień również w wPLN do wykorzystania na usługi u nas.

• Przez Spanner
      Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.x
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter Tapatalk  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia Invision Community  
    • Przez Krasnal
      Podgląd całego szablonu: https://szablonet.pl/product/flatum-1-0-0-i/
      Live demko: http://szablonet.pl/demo/ips43/
      Ciemny szablon pod najnowszą wersję IPS 4.3.x, który posiada bardzo zaawansowaną konfiguracje w panelu administratora (między innymi top w stylu fixed, zmiana wyświetlania subforum, układu headera i inne widoczne w galerii zdjęć) co umożliwia dostosowanie go pod każde wymogi. Jest w pełni responsywny i idealnie nadaje się na forum o każdej tematyce.

• Przez Majkelinio
      Witam, zakupię wygasłą licencję IPB.
    • Przez MyDevil
      Szukasz hostningu na którym możesz skorzystać z takich technologii jak:
      PHP, MySQL, MongoDB, PostgreSQL, Node.js, Python, Ruby, Perl, Java (OpenJDK), GCC, CLANG i wielu innych?

Może skusi Cię obsługa darmowych certyfikatów SSL Let's Encrypt z automatycznym odnowieniem dostępnych dla wszystkich bez potrzeby zakupu osobnego IP/bez dodatków kosztów?

Sprawdź naszą ofertę:
      https://www.mydevil.net/oferta.html

Akurat trwa przedłużona promocja "Szalone Weekendy", która obniża o 50% cenę pierwszych okresów (nie wliczając 14 dniowych okresów testowych, w przypadku ich wykorzystania promocja działa od następnego okresu) nowych kont hostingowych oraz VPN.
      Promocja zaczyna się co piątek o godzinie 18:00 i obejmuje 100 kont!
      Promocja aktywna jest w dniach:
      13.07.2018 18:00 - 15.07.2018 23:59
      20.07.2018 18:00 - 22.07.2018 23:59
      27.07.2018 18:00 - 29.07.2018 23:59
      03.08.2018 18:00 - 05.08.2018 23:59
      10.08.2018 18:00 - 12.08.2018 23:59
      17.08.2018 18:00 - 19.08.2018 23:59
      24.08.2018 18:00 - 26.08.2018 23:59
      31.08.2018 18:00 - 02.09.2018 23:59

Korzystający z promocji mogą dodatkowo obniżyć cenę poprzez skorzystanie z kodów promocyjnych lub kodów polecających tak więc jest to dobry moment na dzielenie się swoim kodem jak i skorzystanie z naszego programu partnerskiego.

Regulamin promocji:
      https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,28.html

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.