Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Gangst3r

brak bitu modControls

Question

Witam proszę o podanie kodu z bitu modControls w grupie skin_modcp, ponieważ nie wiadomo z jakich przczyn nie znajduje się u mnie w bitach stylu przez co nie można edytować profilu użytkownika. Dodałem brakujący bit, lecz potzebuję jeszcze tylko zawartości jego kodu ;)

Z góyry dzięki!

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

W 3.3 nie widzę takiego bitu.

• 0

Niestety u mnie też nie było, ale utworzyłem nowy bit tylko potrzebuję teraz jego wartości... Skopiowałem z pierwszego lepszego bitu i działa wyświetla się to co jest w tym bicie. Więc jeśli ktoś napotkał ten sam problem to proszę o pomoc lub jakieś porady, bo nie można edytować usera z forum...

• 0

Ale masz to na standardowym skinie? Przecież skoro go nie ma na czystych plikach ( patrz w/w skin ) to w innych bitach musi być opcja zmiany profilu. >.<

• 0

Wchodzisz w acp -> skiny & języki -> narzędzia szablonów -> w sekcji odbuduj dane główne zaznaczasz wszystkie checkboxy jakie tam są. Następnie na tej stronie w sekcji Odbuduj skiny dajesz odbuduj wszystkie skiny i powinno działać wszystko :)

• 0

Dzięki problem rozwiązany, akurat to pomogło ;) wykonywałem przebudowę, ale aplikacji pomijając pierwszą opcję. Na dodatek robiłem to wcześniej zaraz po aktualizacji oraz czyściłem cache i całą pamięć podręczną przebudowywałem :p

Ważne, że pomogło - dzięki ;)

• 0

Niestety nie sprawdziłem tego dokładnie. Opcja działa jak edytuję swój profil, ale jak chce kogoś innego to mi wywala ten błąd. Jakieś pomysły?

• 0

Tak wywala błąd, ale już sobie z tym poradziłem. Gdyby ktoś miał podobny problem to podpowiadam.

Otwieramy styl domyślny IP.Board i kopiujemy zawartość bitu przechodząc do:

ACP -> Wygląd -> Skiny -> bit editUserForm w grupie skin_modcp

Następnie otwieramy ten sam bit w naszym wybranym stylu i podmieniamy zawartość.

Po zapisaniu edycja profilu użytkowników działa jak należy :p

Edited by Gangst3r

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.