Jump to content
Spanner

Poszukiwani testerzy aplikacji

Recommended Posts

Dbając o ciągły rozwój forum jak i aplikacji poszukiwani są testerzy. Do zadań testera będzie należało rzetelne testowanie aplikacji, zgłaszanie błędów/propozycji rozwoju.Same testy będą odbywać się na 1 z 2 sposobów: albo będę dawać adres, gdzie można będzie przetestować aplikację, albo będę dawać testerowi paczkę z aplikacją i będzie to można wtedy testować na swoim forum.

Oczywiście dla najaktywniejszych testerów będą przewidziane gratisy. W przypadku płatnej aplikacji, tester dostanie licencję na aplikację gratis, a w przypadku darmowych aplikacji użytkownik dostanie rabat na zakup dowolnej innej aplikacji. Tutaj od wkładu będzie zależało czy to będzie 100% czy mniej ;)

Oczywiście inni testerzy też dostaną nagrodę, żeby nie byli pokrzywdzeni. Będzie to bon rabatowy na zakupy albo % albo kwotowy, to jeszcze będzie kwestia do przedyskutowania.

Chętni proszeni są o składanie aplikacji na PW lub w tym temacie. Proszę podawać swoje doświadczenie, umiejętności oraz czas jaki możne poświęcić na testowanie aplikacji.

Ja również :) Może do bugów nie mam aż takiego oka, jednakże jestem strasznym pedantem jeśli chodzi o wygląd i lubię proponować więcej i więcej :p

Mogę wesprzeć bezinteresownie, ale pamiętaj Spanner, że ja zazwyczaj nie mam najnowszej wersji IPB.

Jeżeli wyniknie potrzeba testowania u siebie to mogę dla danej sytuacji zainstalować czystą wersję IPB z konkretnym numerkiem jako forum testowe.

to mozna juz zaczynac testowac ?

Cały czas można, ale od tego jest odpowiedni dział na tego typu rozmowy :)

W takim razie gdy będzie potrzeba to daj znać.

Jasne. Odezwę się jakby co :]

chętny.

Oczywiście. Od dawna pracuję w IP.Board :)

Więc... chętny jestem. :)

No dobra, długo tu siedzę, ale nic nie pisałem.

Jestem chętny do pomocy przy testowaniu aplikacji.

Imię: Konrad (Chyba to nie ważne :F)

Mogę poświęcić ok. 6/7h dziennie na testy, ale myślę, że tyle nie trzeba.

Znam bardzo dobrze php i sam próbowałem pisać aplikacje do IPB, lecz nie za bardzo mi to wychodziło.

Kontakt:

-gg 24523232 lub PW na forum.

Równierz mogę się przyłączyć, jako iż zaczynam Wiedzieć o co chodzi :)

''Nigdy nie zapomnę, nie zapomnę tych chwil nigdy nie porwie wiatr dobrze znam ten goryczy smak, niedoli trans. Nie zapomnę tego potu, tych łez, tej krwi przelanej tych ludzi, tych miejsc z radością i żalem ja nigdy nie zapomnę, nie zapomnę.''

Bardzo chętnie. Doświadczenie w IPB od wersji 2.3.6. Czas ? Ojj dużo, często siedzę przy komputerze tak więc 12-15 h na pewno :). Kontakt PW. :)

Pomogłem ?, Daj rep_up.png To nic nie kosztuje, a pomagającego cieszy :)

Jestem chętny.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Obecnie nowi testerzy nie są przyjmowani, ponieważ żaden z dotychczasowych się nie sprawdził. Zgłoszeń była masa a jak przyszło co do czego, to nikt nie wziął udziału w testach

Chętnie wezmę udział w testach.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mario14125
      Witam serdecznie! Nie wiem czy taki temat powstał już ale zaprezentuję go Wam dziś osobiście!  Sposób działa, uczciwie można zdobyć spokojnie 80 zł do wykorzystania na różne treści w Google Play!
      WYMAGANIA:
      KARTA PŁATNICZA  TELEFON Z OBSŁUGĄ PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWYCH (NFC) Więc, aby nie przeciągać przejdźmy do instrukcji:
      Pobieramy aplikację Pierwsze 40 zł zdobywamy podając mój kod polecający podczas rejestracji: i wykonując pierwszą płatność przy pomocy Google Pay.
      Jeśli już jesteśmy zarejestrowani to wchodzimy w Menu i wybieramy "Wpisz kod promocyjny" i tam wpisujemy mój kod który jest powyżej.
      Jeśli nie wpiszesz mojego (lub innego) kodu polecającego przed dokonaniem pierwszej transakcji to nie otrzymasz bonusu!
      Drugie 40 zł zdobywamy korzystając z aplikacji Google Pay i dokonując 5 płatności w 5 różnych dni przy pomocy telefonu (do 28 kwietnia) - płatności mogą być nawet na złotówkę byle były w różne dni.
      Osoba polecająca również dostaje 40 zł w momencie jak osoba polecona je dostaje.
      Sposób jest jak najbardziej bezpieczny, uczciwy oraz legalny dlatego nie ma się co obawiać a na waszych kontach pojawi się 80 zł do wykorzystania na monety!
      Dowód:

Bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu polecającego i dziękuję za przeczytanie poradnika!
    • By Spanner
      Witajcie,
      dziś postanowiłem założyć odrobinę inny temat a mianowicie, chciałbym się dowiedzieć jakich usług poszukujecie. Chodzi tu zarówno o wasze prywatne/firmowe strony WWW jak i fora internetowe.

Przez usługi rozumiem zarówno jakaś konkretną aplikację jak np. (SD) Sales Portal Pro, jak usługę spamu od IPS'u (SMS) czy usługę supportu forum.
    • By Spanner
      Ponieważ ostatnio coraz więcej jest prowadzonych prac nad różnymi aplikacjami dla IP.Board postanowiłem uruchomić specjalny blog, na którym będą prezentowane nowości związane z nowymi aplikacjami. Blog ten będzie służył tylko i wyłącznie informowaniu i opisywaniu dodatków do IP.Board więc nie znajdziemy tutaj informacji na temat działania forum lub innych tego typu rzeczy :)

Mam nadzieje, że będziecie brać czynny udział w życiu tego bloga :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.