Skocz do zawartości
pio72

Zlecę migrację wersji 2.6 do najnowszej wersji 3

Polecane posty

Witam,

chcę zlecić przeniesienie, update forum ipb z wersji 2.6 do najnowszej wersji 3.0

Ze wszystkim spolszczeniami, modami które funkcjonują w wersji 3.0 oraz z dodaniem jednego ze skinów który mam zamiar zakupić online.

Proszę o oferty na Pw.

Witaj, tak sprawa jest aktualna, ale jest maly problem. Czekamy na jakiś sensowny skin do wersji 3 i ruszamy. Te które widziałem do tej pory, to niestety dla mnie masakra!!!!

Jeśli chodzi o skin to zawsze możesz komuś zlecić stworzenie odpowiedniego dla siebie skinu

widzisz, tylko że z tymi zamówionymi skinami to jest tak: ktoś wykonuje pracę, ma jej pewnie sporo itd. Ja to rozumiem, ale w pewnym momencie nie podoba mi sie kilka rzeczy i zaczynamy je zmieniać i zmieniac i zmieniać...... i np. nie jestem zadowolony z danego projektu, chcę odmówić, bo nie widzę końcowego efektu, a druga strona już uważa że się napracowała i ciśnie mnie do zakonczenia projektu z którego nie jestem zadowolony( zapłata). To cięzki temat jest niestety......

rozumiem, ale zawsze można zaprojektować jakoś layout, albo wybrać coś podobnego z już istniejących i zlecić stworzenie czegoś takiego, ale to też nie jest wyjście do końca

W takim razie jeśli chciałbym mieć skin który posiadam na swoim forum, ale w nowej wersji 3, to jaki byłby to koszt?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.