Skocz do zawartości
lukasz1989

(DB23) Invitation System

Polecane posty

Po zainstalowaniu tego moda wydawalo sie ze wszystko jest ok.. maile dochodza elegancko itd... ale zauwazylem gdy zapraszam kogosc na forum to w profilu i w statytykach mam zawsze pokazane "invited 0" to chyba cos jest nie tak... :)

Pozdrawiam

A czy zaproszona osoba została potwierdzona przez zapraszającego ?? bo liczba zaproszonych osób jest zwiększana tylko wtedy, gdy osoba zapraszająca potwierdzi konto osoby zaproszonej

ahh nie widzialem ze trzeba zakceptowac.. :P jak klikam acept to na gorze forum mam errror

Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/teftw/public_html/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 751

co on oznacza ? ..ale normalnie akceptuje i dodaje w kazdym razie :)

jak nie zaakceptuje to konto zostanie automatycznie usunięte po standardowo chyba 3 dniach :)

hmm, błąd tyczy się niby braku rezultatu z wykonanego zapytania, ale jeśli nie masz więcej informacji to ciężko ustalić który fragment skryptu powoduje ten błąd

Spoko dzieki za odpowiedz. :)

sorry za bumpa ale znalazlem powazny bug w tym modzie.... :angry: :angry: jak mam zakceptowac usera gdy rejestracja jest otwarta? system usuwa mi zerejestowanych userow automcztycznie po 3 dnich :( :( prosze o pomoc jak to akceptowanie usunac bo moim zdaniem nawet gdy rejestracja jest zamknieta to te akceptowanie jst tak bezuzyteczne... !

pozdrawiam

ale jeśli mod jest włączony to nie da się zarejestrować bez podania kodu. Chyba że masz wyłączonego moda, to musisz wyłączyć taski

W takim razie na zakładce ACP -> Tools & Settings -> Tasks musisz wyłączyć 2 zadania systemu zaproszeń

Cześć

Mam następujący błąd:

Parse error: parse error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\forums\sources\action_public\register.php on line 2163

register.php:

'msg_total'              => 0,

'new_msg'                => 0,

'coppa_user'             => $coppa,

'language'               => $this->ipsclass->vars['default_language'],

'members_auto_dst'       => 1,

'members_editor_choice'  => $this->ipsclass->vars['ips_default_editor'],

'allow_admin_mails'      => intval( $this->ipsclass->input['allow_admin_mail'] ),

'hide_email'             => $this->ipsclass->input['allow_member_mail'] ? 0 : 1,

'subs_pkg_chosen'        => intval( $this->ipsclass->input['subspackage'] )

erreur 2163 ->				         'invitation_mid'         => $invitation_id_member,

'group_after_register'   => $group_after_register

);

//-----------------------------------------

// Insert: CONVERGE

//-----------------------------------------

Pracuję na terenie EasyPHP i mam taki błąd gdy wchodzę do mojego Inscriptiones staram nie mogę znaleźć błędu.

(sorry french,translate.google ^^)

Edytowano przez zerawx

Witaj,

zapomniałeś dodać przecinek po:

Hello, you must add comma after this line

Spanner thank you but now I have this error :

Parse error: parse error, unexpected $end in C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\forums\sources\action_public\register.php on line 2966

register.php:

'members_editor_choice'  => $this->ipsclass->vars['ips_default_editor'],

'allow_admin_mails'      => intval( $this->ipsclass->input['allow_admin_mail'] ),

'hide_email'             => $this->ipsclass->input['allow_member_mail'] ? 0 : 1,

'subs_pkg_chosen'        => intval( $this->ipsclass->input['subspackage'] ),

'invitation_mid'         => $invitation_id_member,

'group_after_register'   => $group_after_register

);

line 2966 : ?>

Otherwise everything else works the way (profile, PC admin)

Dodaj Pod / Add Below:

if($this->ipsclass->vars['db23_invitation_turnon'])

{

$this->ipsclass->input['invitation'] 			= isset($this->ipsclass->input['invitation'])			? $this->ipsclass->input['invitation']				: '';

$this->output = str_replace( "<!--{REG.INVITATION}-->", $this->ipsclass->compiled_templates['skin_register']->invitation(), $this->output );

no } ?

Small question is can he added to the profile of the user and the Godfather?

example

RANK

Godfather: NAME

I don't help people who use illegal version. Please buy legal copy of this mod.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.