Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sqmany

Problem z importem bazy danych

Polecane posty

Czemu przy importowaniu bazy wyświetla mi się taki błąd?

Błąd

Zapytanie SQL:

vF _*gfDRiٕΓ΃:jW:R$@`2)ךoMKŬ5s\Uכ{G %Q[j[DvرO/W('By|Q쇁4g$,4B,:Cedz g4I*ES]t$r+M>Tֳ,9XS@r~'o׏yzz'ׯy=&  +!Kxߒє*q-dQeFJ¾ai8 '1ћ'>Q>œ:ʽ(g=MzVy݋ W'ICy$rOItϴ+^x#Na5m8a3~'O~rW+ui:U7T-tR ' [eb 1= )iyo|>L߫~+Ws'ʓWϞzrrK%?U]$4_O_<yVy:d|urOS a݅3/0MULÂ?Ň M< &/yw?Pyx #BY-uxwLu g)MϬ\t;?s2!wRy9eyspx:K,hMg=MPz00c=P;ˀֈmڧcݱƮ:'[Fé7P3Ab ,ȄƟEzì`gevY/Ko/k-4Usl{#=́efۃ5H8.3s? ó3/C0?t˲\Y;K7M,j>lqȰ<æ:lvv[...]

MySQL zwrócił komunikat:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '?' at line 1

Ok. udało mi się wgrać bazę danych ale teraz wyświetlają mi się znaki zapytania zamiast polskich znaków

To oznacza, że albo źle jest wyeksportowana baza albo przy imporcie ze złym kodowaniem znaków Ci importuje

Widzę że za bardzo nikt nie rozumie mojego problemu a więc wyjaśnię wszystko co zrobiłem:

1.Ustawiłem charset bazy na latin1_general_ci, a tabele już były

2.Wykonałem to tylko zamiast dać latin2 dałem latin1 to dodałem polskie znaki w tematach i postach

3.Jeszcze raz spolszczyłem forum co właśnie pogorszyło sprawę z polskimi znakami ,bo inne rzeczy się zepsuły np.W??a??ciciel

I to chyba wszystko ,myślę że teraz będzie wam łatwiej mi pomóc.

PS.Można zmienić nazwę tematu na problem z polskimi znakami?

No i to jest zepsute. Jeśli chcesz mieć polskie znaki to tabela musi być albo latin2 albo utf-8

Miałeś i działało, ale zmieniłeś coś i przekombinowałeś. Zobacz jak są w bazie zapisane polskie literki, bo jeśli tam są już jako "?" to nic się nie da zrobić

No niestety są :/ Czyli co pomoże tylko zmiana kodowania wszystkich tabel i bazy na utf ? Jeśli tak to czy jest jakiś sposób że by nie zmieniać po kolei kodowania?

No to jeśli w bazie masz już "?" to jak to się mówi po ptokach już jest. Teraz się nie da już naprawić w starych postach znaków. Masz jakąś kopię zapasową bazy?

To czekaj, bo ja się teraz już zgubiłem zupełnie :) to w czym jest problem ?

Jeszcze dopowiem ,że polskich znaków nie ma tylko jak się zalogowałem

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.