Skocz do zawartości
spawn3

Brak uprawnień dla admina w modach

Polecane posty

spawn3    0

Witam, mam na forum zainstalowane thanks mod advenced oraz opcję bump, na początku wszystko było ok, po pewnym czasie jako jedyny w grupie "administrator" nie mogę bumpować tematów, kazdy inny uzytkownik moze to zrobic - oczywiście nie jest to spowodowane uprawnieniami wychodzącymi z modyfikacji, sprawdzałem nie raz i normalnie jest zaznaczone, że mam uprawnienia. Po pewnym czasie miałem problem z rankingiem w thanksach, nie mam uprawnień aby zobaczyć tabelę - taka sama zasada jak z bumpem.

Jakieś pomysły czemu tak jest?;P

Pozdrawiam

kris2005a    4

Spróbuj odświeżyć cache forum to w większości takich przypadków pomaga :D

Spanner    4247

czy coś jeszcze zmieniałeś ?? które statystyki thanksa?? z tego co wiem tam nie ma jakiś rygorystycznych wymagań

spawn3    0

Ja nic nie zmieniałem, po prostu dzisiaj chcę wejść w ranking, a tu dupa. Brak uprawnień dla admina xD

Odswiezenie cache forum? Moze cos wiecej mi o tym powiesz?;p Niestety nie jestem webmasterem.

Spanner    4247

to jest bardzo dziwna sprawa, bo samo z siebie tak się stać nie może, że admin traci część przywilejów. Czy jeszcze ktoś oprócz Ciebie ma problemy takie?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.