Skocz do zawartości
  • 0
Extazy

Brak obrazków w edytorze

Pytanie

Witam o tuz mam taki problem 42869614460142219188.png dodan że tylko na jednym stylu .. Wszystkie przyciski chodzą jak się na nie najedzie ale nie widać jakie to są

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Z tego co widzę to nie masz obrazka emotikonki i koloru czcionki. Na wszystkich innych skinach masz te ikonki ?. poprawie temat i przeniosę w odpowiednie miejsce

I podstawowe pytanie masz 3.3.x czy 3.2.x ? bo w profilu ustawiłeś 3.3 a piszesz w 3.2. Co jest prawdą ?

• 0

To jest 3.2.3 bo miałe m 3.3.3 i dlatego tak , na innych skinach mam te obrazki tylko na tym nie mam . Jak dla mnie to jakiś błąd w kodach..Macie jakiś pomysł.

A i nie ma też innych nie tylko emotikonki i koloru

• 0

Zobacz w skinach, czy ktoś edytował w sekcji Edytor szablony

• 0

było tylko w EditorLoadJs

Taki kod mam tam

{parse js_module="textEditor"}

<php>

$this->_editorJsLoaded = true;

/* Always return as UTF-8 */

$_tmp = is_array($options['smilies']) ? $options['smilies'] : array();

array_walk_recursive( $_tmp, array( 'IPSText', 'arrayWalkCallbackConvert' ) );

$jsonEncoded = json_encode( $_tmp );

$jsonEncoded = IPSText::convertCharsets($jsonEncoded, "UTF-8", IPS_DOC_CHAR_SET);

</php>

<if test="bypassCkEditor:|: ! $options['bypassCKEditor']">

<if test="defined("CK_LOAD_SOURCE") AND CK_LOAD_SOURCE">

<!-- Load source files, not the minified version -->

<script type="text/javascript" src="{$this->settings['js_base_url']}js/3rd_party/ckeditor/ckeditor_source.js"></script>

<else />

<script type="text/javascript" src="{$this->settings['js_base_url']}js/3rd_party/ckeditor/ckeditor.js"></script>

</if>

<script type="text/javascript">

/* Dynamic items */

CKEDITOR.config.IPS_BBCODE          = {IPSLib::fetchBbcodeAsJson( array( 'skip' => array( 'sharedmedia' ) ) )};

CKEDITOR.config.IPS_BBCODE_IMG_URL  = "{$this->settings['public_cdn_url']}style_extra/bbcode_icons";

CKEDITOR.config.IPS_BBCODE_BUTTONS  = [];

/* Has to go before config load */

var IPS_smiley_path = "{$this->settings['emoticons_url']}/";

var IPS_smiles        = <if test="hasimages:|:! empty($options['smilies']['count'])">{$jsonEncoded}<else />{}</if>;

var IPS_remove_plugins      = [];

var IPS_hide_contextMenu    = {parse expression="intval($this->settings['cke_hide_contextMenu'])"};

var IPS_rclick_contextMenu  = {parse expression="intval($this->memberData['bw_cke_contextmenu'])"};

/* Has to go after */

<if test="noSmilies:|:$options['noSmilies']">

IPS_remove_plugins.push( 'ipsemoticon' );

</if>

/* Load our configuration */

CKEDITOR.config.customConfig  = '{$this->settings['js_base_url']}js/3rd_party/ckeditor/ips_config.js';

</script>

</if>

{parse expression="$this->registry->output->addToDocumentHead( 'importcss', "{$this->settings['css_base_url']}style_css/{$this->registry->output->skin['_csscacheid']}/ipb_ckeditor.css" )"}

Edytowano przez Extazy

• 0

Przerzuć ckeditor.css np. ze skina Deflection i zmień ścieżki. Na pewno można to inaczej zrobić, ale nie każdy ma na to czas. ;)

Edytowano przez mathiasmm

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.