Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam Problem przy instalacji IPB 2.3.5. Kiedy włączę instalacje pisze: Can not write to file: "conf_global.php", please CHMOD to 777. Domyśliłem się że trzeba zmienić chmod na 777.

Więc za pomocą Total Commander'a Próbuje zmienić chmod na 777 a tu taki błąd : s7tkvq7bw5104ojsokr.jpg

Próbowałem również przez Frezilla. pisze ze zakończono pomyślnie a nie zmienia. Proszę O Pomoc

• Like 1

Spanner    4248

czy pliki wgrywałeś jakimś klientem czy ktoś Ci wgrywał ?? możliwe, ze pliki mają innego właściciela niż Ty w związku z tym pojawia się taki problem, gdyż nie możesz zmienić chmodów plikom, których właścicielem nie jesteś

Pliki sam wgrywałem. Przez Total Commander'a. Ja Instalowałem już IPB .2.3.5 dwa razy, Teraz kiedy próbowałem instalować z tych samych plików to jak dałem Start Install to nie chciało się zainstalować, nie odświeżało. Więc pobrałem IPB 2.3.5 Nulled i po wgraniu nie dało się zmienić chmodów. Teraz wgram jeszcze raz wgram tego pierwszego. Zobaczę, będę pisał co się dzieje.

Teraz Kiedy Instaluje tą pierwszą wersje co już instalowałem, Daje Start Install.

Pojawia się takie coś i dalej nic. Czekałem 30 min i nic. Naciskałem Click here if not forwarded i dalej nic POMOCY.

O To Zdjęcie na czym mi się zacina:

c9ztp4dep2r1yooy3kql.jpg

Edytowano przez Patrick3210xD
  • Like 1

Spanner    4248

to jest wersja piracka ?? bo one czasami mają takie "fajne" felery w działaniu. Jeśli chodzi o błąd to w jakiej przeglądarce go masz ?? próbowałeś może inną przeglądarką ?

Zawsze jest jeszcze wyjście awaryjne jeśli masz jakieś forum już zainstalowane. można wgrać dumpa bazy i wyczyścić tabele :) w bazie i będzie czyste forum :]

Spróbuję przez inną przeglądarkę. Ja już próbowałem przenieść forum. kopiowałem pliki na kompa i potem na hosting ale źle się z kopiowało i nie działało poprawie. a 2 tez chciałem skopiować i było ok ale jak osunąłem tematy to na tamtym forum tez się usunęły wiec usunąłem.

Teraz Próbowałem przez Internet Exploler i tutaj się zacięło :

87qy56y6tcrj41upibfg.jpg

A jak ściągnę jeszcze raz z innej strony to będzie dziać ? czy możne po paru dniach będzie normalnie ?

Próbowałem jeszcze raz i się zainstalowało. Dzięki za Pomoc .

• Like 1

Spanner    4248

spoko niezamaco :)

PS. nie dawaj sam sobie reputacji :P wyłączyłem opcje oceniania samego siebie :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.