Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Replica

Błędy po instalacji IPB 3.2.3...

Pytanie

Witam, dziś zainstalowałem IPB 3.2.3, wszystko przebiegło pomyślnie, ale gdy wszedłem pierwszy raz na forum pojawił się błąd. Nad całym menu, headerem. Ukazał się taki komunikat:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p210040/public_html/cache/furlCache.php:2) in /home/p210040/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 224

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p210040/public_html/cache/furlCache.php:2) in /home/p210040/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p210040/public_html/cache/furlCache.php:2) in /home/p210040/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 268

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p210040/public_html/cache/furlCache.php:2) in /home/p210040/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 270

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p210040/public_html/cache/furlCache.php:2) in /home/p210040/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 278

Edytowano przez Replica

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

czy błąd zniknął?

sprawdź czy masz w katalogu katalogu plik furlCache.php i ma on CHMODy 777. Jeśli nie to nadaj je. Później przejdź do ACP -> zakładka System -> Narzędzia i ustawienia -> Zarządzanie cachem -> i wykonaj Odbuduj chache FURL

• 0

Mam ten plik i ma 777 ustawione. I do tego nie mogę się zalogować na forum. Wciskam Sing In i nic.

Edytowano przez Replica

• 0

A co robiłeś? bo samo się tak nie zrobiło zapewne

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.