Skocz do zawartości
mathiasmm

"Nulled" i jego bugi.

Polecane posty

mathiasmm    29

Witajcie. Ostatnimi czasy siedząc na różnych forach (głównie nulledach, dzisiaj niewiele ma licencję, taka prawda) jestem świadkiem dosłownego "rozkładania" forum na części pierwsze. Wchodzi sobie Kowalski, nagle otrzymuje prawa administratora i forum zostaje wyłączone. Proste pytanie - jak? Ja w ciągu całej swojej przygody z IP.Board nie interesowałem się jego błędami, backdoorami i tym podobnymi.

Pozdrawiam. ;)

Edytowano przez mathiasmm

Spanner    4238

A kto powiedział, że to błąd/bug? korzystasz z nulla to musisz się liczyć że mogą tam być backdory czy inne śmiecie

mathiasmm    29

No w sumie tak, ale raczej różne "grupy" zostawiają różne furtki więc nie sądzę, że każda jest znana. Ja coś czuję, że to przez wyrzucanie wielu elementów ze skryptu powstała jakaś jedna, konkretna dziura.

Sorael    10

Na jakiej podstawie twierdzisz, że większość for to nulledy ? dla mnie osoby, które mają piraty to mało wiarygodne osoby. Pewne jest to, że prowadzenie forum w przeciągu kilku miesięcy im się znudzi. Skoro nie stać ich na licencję, jak może być ich stać na rozwój.

mathiasmm    29

Na jakiej podstawie twierdzisz, że większość for to nulledy ? dla mnie osoby, które mają piraty to mało wiarygodne osoby. Pewne jest to, że prowadzenie forum w przeciągu kilku miesięcy im się znudzi. Skoro nie stać ich na licencję, jak może być ich stać na rozwój.

Chodziło mi o jedną konkretną tematykę, ale zapomniałem tego dodać. Ogółem to ostatni wysyp forów opartych na IP.Board wygląda dziwnie.

Spanner    4238

Może i tak, może i nie, ale bez względu na grupę, która wykonuje nulla, każda z nich wyrzuca napewno te same części skryptu dotyczące np. licencji... ale to zapewne dłuższa historia :)

Gangst3r    88

Ja prowadzę swoje forum od ponad roku i jakoś mi się nie znudziło. Zainwestowałem w IP.Board i jestem z niego zadowolony (bez porównania z amatorszczyzną phpbb by przemo). Nulled'a bym nie instalował, bo śmieci tam są w 99%, więc po jakimś czasie ktoś da rady się włamać jak wie co przy tym grzebał. A jak ktoś już stawia nulled'a to niech liczy się z konsekwencjami.

W sumie to większość kradzionych wersji skryptu stawiają dzieciaki, które nauczyły się zakładać konto na youtube. Powstają wtedy dziwaczne twory z brzydkimi stylami i napchanym po brzegi modami forum. Co za tym idzie sypią się tysiące głupich, przeważnie wielokrotnie wałkowanych tematów na forum supportu.

Podsumowując: Nulled to ZUO. Chcesz być pewien zabezpieczeń i nie martwić się o działanie forum, zainwestuj te 500-600zł a się opłaci.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.