Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
pemo444

Sklepik cs-a.

Pytanie

Witam. Chce zrobić sklepik forum taki jak ma rzeznia.eu i mam problem ze stworzeniem własnego hook-a. Robiłem tak samo jak na tutorialu spannera ale nie działało. Pobrałem też jego paczke z gotowym hookiem ale nie działała. Może mi ktoś wykonać taki zwykły hook od 0, a ja już sobie uzupełnie reszte ?. I jeszcze czy może ktoś podać kod na button w nawi forum ?

Edytowano przez pemo444

21 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0
I jeszcze czy może ktoś podać kod na button w nawi forum ?

<li id='nav_custom_link' class='left'><a href='http://ipsbeyond.pl'>Polski Support IP.Board</a></li>

Oczywiście link i nazwę uzupełniasz samemu ;)

• 0

Ten sklepik jest zbyt rozbudowany nie sądzisz? Będzie trudno początkującemu zapaleńcowi coś takiego zrobić.

Jeśli chcesz mieć w pełni funkcjonalny skrypt to najlepiej zakup go - http://forum.gamehostingtalk.pl/showthread.php?8840-SHOP-ENGINE-ver-2-5-%C2%A9-XvAK :p

• 0

Mam webmastera, ale on nie zna się zbytnio na IPB więc kod samego sklepiku zrobi sam. Ja potrzebuje tylko zwykły hook :)

• 0

To zależy. Musiałbym poznać pełną specyfikację dodatku co i jak ma robić itp...

• 0

No to "nic nie robiący" hook masz w moim tutorialu. W czym masz problem z nim ?

• 0

Właśnie mam problem ponieważ sam próbowałem zrobić taki, ale nie chciał działać. A Twojego wgl-e nie można wgrać.

• 0

To zróbmy tak. Chcesz się czegoś nauczyć? to napisz co nie chce Ci działać jak robisz sam. Jeśli się nie chcesz nauczyć to co jest nie tak z moim hookiem, że nie można wgrać. Jakiś błąd? Jeśli tak to jaki?

• 0

Z moim hookiem był problem ponieważ był na liście, ale nie wyświetlało go na stronie. A z twoim natomiast jest tak, że gdy go instaluje to strona się odświeża i nic. Nie ma go na liście.

• 0

Zobacz czy mojego nie ma na zakładce wyłączonych hooków :)

Co do Twojego, wybrałeś odpowiedni szablon, żeby się pokazywało? stworzyłeś plik ? czasami trzeba zrobić tak, że po stworzeniu hooka, edytujesz go jeszcze raz, sprawdzasz czy wszystko jest dobrze poustawiane i zapisujesz i dopiero po drugim zapisie zapisuje się wszystko w cache'u i hook zaczyna działać

• 0

I znowu sory za double ale daje link do mojego hook-a stworzonego przed chwilą który też nie działa.

http://speedy.sh/euGsT/tkc-sklep-cs.xml

• 0

1. Szablon nazwałeś SklepikCs natomiast używasz sklepikcs wiec nie ma szans, żeby to tak działało

2. klasę nazwałeś sklepikcs natomiast w ustawieniach hooka, klasa nazywa się SklepCs tak też nie może być

a tak to wygląda ok

• 0

Zrobiłem od nowa cały sklepik zwracając uwagę na to co napisałeś i dalej nie działa. 4 raz tego nie chce mi się pisać... Możesz poprawić mój hook i sprawdzić u Siebie czy działa ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.