Skocz do zawartości
Gangst3r

Integracja JLogica Awards 3.0.18 ze Sliding Pop-up Message Box 1.4.0

Polecane posty

Gangst3r    88

Chcę zintegrować dwa mody ze sobą, aby uzyskać podobny efekt:

Integracja polegałaby na połączeniu Awards 3.0.18 i Sliding Pop-up Message Box 1.4.0. Chciałbym, aby po przyznaniu osiągnięcia był on informowany w podobny sposób jak po odblokowaniu osiągnięcia w grze na konsoli Xbox 360 (przykładowy filmik powyżej).

Jak miałoby to działać? Przykład:

1. Przyznajemy osiągnięcie użytkownikowi w systemie JLogica Awards

2. Po przyznaniu osiągnięcia użytkownik zostaje informowany o otrzymaniu osiągnięcia komunikatem podobnym do tego w filmiku. W tym wypadku przy użyciu moda http://community.inv...up-message-box/

3. Po uzyskaniu informacji może korzystać normalnie z forum

Pozostaje tylko kwestia wyceny integracji. Oba mody posiadam zakupione w pełnej wersji ;)

Spanner    4237

Czyli defacto miało połączenie miało by polegać na tym, że dodanie oznaczenia "uaktywniało by" ten dodatek dla konkretnego użytkownika, czyli część opcji tego message boxa była by zbędna w tym momencie?

Gangst3r    88

Dokładnie wywaliłem te buttony, ale całość css musiałaby być wywalona i animacja zniknęła zaraz po pokazaniu obrazka.

Wysuwałoby obrazek i chowało, zapisując się w coockies tak, żeby już ponownie nie wyświetlało ten grafiki, aż do momentu przyznania kolejnej nagrody :)

Pozycja najlepiej w % żeby mieć kontrolę ustawienia na różnych rozdzielczościach (modyfikacja hooka).

Najlepszym motywem byłaby możliwość dodania do każdej nagrody osobny obrazek (po id nagrody). Możliwe to jest, ale nie wiem jak z kosztami, bo jak będą one zbyt wysokie to jednak zrezygnuję, no ale nie spodziewałem się zbyt niskiej ;)

Spanner    4237

tzn mi jest ciężko to oszacować dokładnie, bo nie znam ani jednej ani drugiej aplikacji, ale moja firma chętnie podejmie się tego zadania :)

Gangst3r    88

Może na razie poczekajmy z tym, muszę to jeszcze obadać i sprawdzić jaki to by miało wpływ. Nie chcę obciążać forum zbędnymi dodatkami. Tym bardziej, że na oku mam kilka innych fajnych dodatków do wprowadzenia ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.