Skocz do zawartości
Gangst3r

Zakup laptopa - propozycje, oceny i opinie

Polecane posty

Gangst3r    88

Witam ostatnio rozpatruje zakup laptopa tak do pracy (nie gram na laptopach, komputerach, etc. - od tego mam Xbox 360 i PS3). Chciałbym coś sprawnego i funkcjonalnego, pomimo, że w rynku jestem obeznany co nieco, to już troche czasu temu przestałem go śledzić.

Postanowiłem założyć temat, w którym można wymienić się doświadczeniami lub opiniami. Może podam kilka potrzebnych informacji:

Cena: ~2000zł

Marka: Acer, Asus lub Samsung (Alienware nie potrzebuję)

Wyświetlacz: 15,6", najlepiej 17"

RAM: min 2GB

Moc fajnie by starczała na dłuższe lata, a nie żeby po dwóch latach zmieniać, bo komp nie udźwignie programów ;)

Czekam na Wasze informacje ;)

Spanner    4238

W kwocie do 2k myślę, że może być ciężko znaleźć coś, żeby mocy było na kilka dłuższych lat :) Napewno odradzam Acera, bo są trochę kichowate. Zerknij na jakiegoś HP albo lenovo lub tośkę. Tylko one już mogą być w wyższych kwotach, ale warto trochę dopłacić za jakość...

Gangst3r    88

HP unikam po złych wrażeniach z ich płytami na na układzie GPU od nVidia, gdzie grafiki padały strasznie. Mnie to głównie do programów i przeglądarki, czyli: photoshop, nero, aqq, ipla, i jakiś pakiecik biurowy, do tego najlepiej z możliwością odtwarzania 1080p więc Full HD zapewnione. Całość oparta na W7, czasem też odpalę Ubuntu 12.04 LTS i to wszystko z moich wymagań :p

Na laptopie tylko piszę, przeglądam internet i od czasu do czasu zajmuję się grafiką :p

Spanner    4238

Też nie miałem przekonania do HP, ale jakiś czas temu kupiłem model biznesowy i jestem bardzo zadowolony.

Nie znam się jakoś bardzo na lapkach więc ciężko mi sypać konkretnymi modelami ale do 2k może być ciężko tym bardziej, że PS jest coraz bardziej wymagający :) i potrzebuje trochę mocy, żeby pracować komfortowo

Gangst3r    88

EEE z tego co ja widzę, to za 1,5k kupuje dobry sprzęt pod Photoshopa CS3 :p

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.